Alte știri din fotbal
Gâlcă anunță transferuri la Rapid: „Nu îmi doresc întăriri. O să vină”
0
Daniel Paraschiv a primit 21 de întrebări la conferință: „Nu are rost să ne ascundem!”
0
Dinamo și-a cedat jucătorul în Liga 2: „Mult succes în alb-albastru”
0
Cristiano Bergodi, despre transferuri și absenți înainte de meciul cu Dinamo: „Nu vreau să dau cu trafaletul”
0
Știri din fotbal internațional
Dan Șucu îl vrea pe Daniel Bîrligea la Genoa! » Ce echipă din Serie A îi face concurență și cine a găsit altă variantă
0
S-a stabilit play-off-ul din Conference League » Când vor avea loc meciurile
0
Surpriză imensă în Top 100 cei mai bine plătiți sportivi din 2025
0
Michel Platini acuză: „Un grup de oameni a decis să mă «ucidă»! Infantino s-a îndrăgostit de oamenii bogați și puternici!”
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Ce vede Putin când se uită la harta Poloniei și Ucrainei: 70 de milioane de ...
Libertatea
Dacia, aproape de o performanță fabuloasă: e prima în Raliul Dakar, cu doar ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Mediaș căruia i-a fost furat 1.000.000 de euro a pus o ...
Libertatea
si inca ceva..nu-mi explic notele foarte foarte mici luate de jucatorii celor doua echipe! A fpst un meci bun cel putin Bosneag a jucat aproape fara greseala..si a luat 5.nu mai inteleg nimic!
meciul a fost frumos! sunt mandru de echipa mea cu putin noroc puteam sa scoatem un egal! CFR joaca cel mai bun fotbal din ultimii ani din romania pe teren propriu (dar in deplasare sunt mai slabi) si de aceea nu pot sa fiu suparat pe echipa mea!
Domnilor da '' este '' buni Kone astia !!!;)
CFR joaca cel mai frumos fotbal din toata Liga lui Mitica. Felicitari!!!
Unde-i bubosu de penescu ?
Domnule Fornade, (sau mai bine: bai mitica de pe Dambovitza!) ar fi bine sa inveti ce inseamna politetea fata de fotbalistii CFR-ului, mai ales ca ai depasit orice limita de bun simt! Cred ca iti era gandul la esecul Stelei sau al lui Dinamo si ai o invidie ranchinoasa fata de Unirea, Poli TM si CFR! Ar fi cazul sa revii in ziar cu SCUZE fata de ivorienii nostrii de la CFR!!!! Fara comentarii rasisite!
mai cei care nu inteleg: cu acest carbun nu la culoarea pielii se refera ci la combustibilul trenului CFR care va merge peste tot si va invinge peste tot:)
frumos meci oricum.a meritat sa induram frigu de pe stadion.chiar daca sunt oltean si tin cu stiinta nu are cum sa nu imi placa fotbalul jucat de CFR. ma intreb cum ar arata un atac al cfr-ului cu fabianni si kone...
Mai terminati-va cu comentariile malitioase la adresa lui Fornade.Titlul este BETON si il felicit pentru asta.Foarte sugestiv si adevarat,nu cred ca cei 2 fotbalisti se pot supara daca cineva le va traduce titlul.
Asta Penescu nu mai zice nimica ? Sau si-o dat seama ca o scapat ieftin cu 2 boabe . Era mare gura sparta inainte de meci , acuma ciocu mic si capu in pamant. pssssssstt :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.