Alte știri din fotbal
Istvan Kovacs revine de la Mondial direct cu primul derby al sezonului în Superligă
0
Vândut de Rapid, Andrei Borza admite: „Decât să merg la o echipă mare și să stau pe bancă...”
9
De asta a acceptat Rapid doar două milioane de euro pe Andrei Borza
8
Hromada a plecat de la Rapid » Cu ce echipă s-a înțeles
0
Știri din fotbal internațional
După FCSB - Auda, fotbalistul criticat de Becali a dansat și s-a fotografiat cu iubita pe gazonul din Ghencea
0
Notele GSP la FCSB - FK Auda » 4 fotbaliști au eșuat lamentabil în fața balticilor
0
Risto Radunovic, după eșecul cu Auda: „Îmi pare rău că n-am avut VAR!”
1
A analizat cei 3 nou-veniți la FCSB: „De cum îl vezi, îți dai seama”
0
Lifestyle
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
2
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
3
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht, alături de Isabel: „Viața s-a schimbat și îmi place!”
1
A făcut striptease pentru Mutu, acum a pozat goală la cârma unui iaht: „Inima mea”
1
Ce semnificație are și cine este vizat, de fapt, de indicatorul marcat cu ...
Libertatea
De ce ajutorul acordat Ucrainei este cea mai bună investiție a României în ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
Influencerița română de pe TikTok, care a furat o brățară Louis Vuitton de ...
Libertatea
Am informatii ca prelungira votului se datoreza unor interese ale oile din redactie care vor sa duca av0rtonul comunist ste0AIA pe primul loc.....puteti sa votati si din redactie ca adevarul este unul singur....NIMIC NU SE COMPASRA CU GALERIA RAPIDULUI SI IN AFARA OILOR O RECUNOSC TOTI SUPORTERII CELORLALTE ECHIPE
cum sunt oamenii astia=))) nu mai pot de ras=)) "galeria echipei cu care tin eu cea mai tare si 1 c10ara vopsita face cat 100 de oi sau 1000 de catei, prazari si nu mai stiu eu ce !! si nici macar 5% din astia care scriu p'aici nu au 18 ani, si n-au fost in viata lor la vreun meci in galerie :))..
@bogdinhosan,cand Rapid avea 30.000 de spectatori,steaua aduna soldati la stadion sa aplaude...pentru o permisie.Mai intereseaza-te si tu despre "istoria" voastra.De la inceputul vostru ati facut [email protected] pe locul 2,iar la sfarsitul turului ati desfiintat echipa de pe primul loc si le-ati luat jucatorii prin ordin de partid.Mi-ar fi rusine sa fiu stelist:(
@bogdinhosan,ai zis bine cea mai exploziva...sunteti niste petarde!Iar unii dintre voi mai sunteti si on.an.isti din moment ce aveti trecut la rubrica pasiuni...ba.bar.deala...muhahah
Nu sunt ipocrit sa zic, ca galeria noastra e cea mai buna, ca tota lumea ma v-a contrazice pe buna dreptate. Rapid e numarul 1 si nimeni nu poate nega asta. Nu inteleg dc e ridicata Timisoara in slavi, Au o galerie ciudata si irealista, Nici ei nu stiu sigur ce echipa sustin. Schimba echipele ca pe ciorapi, iar pe stadion nu e asa atmosfera, mai mult se aude microfonul sau megafonul liderului. Pe mine nu ma impresioneaza asta. Uta are iarasi o galerie frumoasa. In rest papura voda. Mormaitori
sa recunoashtem...STEAUA are cea mai "Exploziva" galerie din Romania , iar Rapid cea mai "frumoasa" ... insa tot STEAUA e la putere,deoarece atmosfera incendiara de pe Ghencea nu va fi niciodata in Giulesti...FORZA STEAUA!!!
Asa cum e galeria noastra ne bucuram c-o avem si pe asta. Suntem la inceput si sunt increzator ca toate vor progresa. Galerii frumoase si respectabile ale acestei tari sunt Rapidul si Craiova. Restul sunt penibile.
"ramicbr" voi suntetzi leshinatzi...afara din EUROPA asha va trebuie...slabilor...:))))
"ramicbr" voi suntetzi leshinatzi...afara din EUROPA asha va trebuie...slabilor...:))))
"bogdinhosan" Bai lesinatule nu o sa se compare niciodata galeria voastra formata din 500 de oitze cu Galerie lui RAPID BUCURESTI . Te cred ca esti invidios si ca te roade invidia ca voi nu o sa aveti niciodata o asa galerie cum avem noi sa cante neincetat meci de meci si asemeana atmosfera nu o sa vezi niciodata in Romania decat la RAPID restu sunteti galerii de pluton :-j FZR 1923 UNICI MEREU !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.