Alte știri din fotbal
Tras pe linie moartă de Rapid, Antoine Baroan a ajuns la un acord cu noua echipă: „Prezentat în următoarele ore”
0
Farul - Universitatea Craiova » Rezultat halucinant în 30 de minute
10
„Mâine ajung în România” » Și-au dat acordul de transfer chiar înainte de FCSB - Csikszereda
0
FCSB - Csikszereda, prima „finală” pentru play-off » Gazdele sunt obligate să câștige: echipele probabile
2
Știri din fotbal internațional
Atletico Madrid plănuiește o dublă lovitură de senzație la final de mercato! Un nume mare e deja rezolvat
0
Tottenham - Manchester City, atracția zilei în Premier League » Drăgușin, TITULAR!
0
Andrei Rațiu, implicat într-un Real Madrid - Rayo nebun! Două „roșii” și penalty decisiv în minutul 90+10
3
Starul lui Real Madrid s-a accidentat cu Rayo și a ieșit în minutul 9
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
Probabil ninel zicea si de Budescu ca joaca intr-un picior in Asia.Si se pare ca marele Budescu nu e in stare sa joace nici in liga a doua din Asia..PS:Alibec a jucat prin Belgia si sa facut de ras asa ca preferabil ar fii sa isi incheie cariera in Romania ca doar aici misca.
Cruyff fuma..Chivu fuma...Andone fuma...multi jucatori fumeaza. E clar ca nu e bine, si asta i afecteaza jocul. Dar, sa fim realisti, Alibec, cu tot cu tigarile lui e mai bun decit oricare alt atacant roman..cel putin in momentul asta.
...un fotbalist ratat ...nu i bun decat la noi si in ...Moldova ...
Dupa un bataus si un huligan la nationala (sapunaru) de ce sa nu avem si de astia, care fumeaza cate un pachet de tigari pe zi gen/9 moti si alibec) ca doar aria de selectie a nationalei trece prin birturi si carrtiere rau famate.
Pe cine intereseaza cine e pe locul 9 in Turcia? Iar nu mai poate sa doarma Sapunel de altii de la alte echipe? Cum ? Pai nu zicea el ca el niciodata nu a vorbit de alte cluburi, jucatori, ca el mereu a vorbit numai despre echipa lui? Intre timp, noroc cu Goagal, am vazut cine e pe locul 9 in Turcia, acolo joaca Lato si Stancu, sincer, ma lasa rece. Si tot acolo joaca la echipe si mai slab clasate altii, care o sa fie titulari la Nationala si ei. Dar, ghinion, nu joaca pe postul pe care joaca asta pe care tot il lauda Sapunel.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.