Alte știri din fotbal
Decizia luată la FCSB, înaintea debutului în play-out » Se întâmplă pentru prima dată în acest sezon
0
Surpriză pentru Universitatea Cluj! Revelația Superligii revine la națională după aproape 5 ani
0
Basarab Panduru, prima reacție după schimbările făcute de Mirel Rădoi la FCSB: „Asta vrea”
6
Craiova face scandal după decizia LPF: „Ne deranjează, poate le e teamă!” » Săgeți subtile: „Toată lumea va fi invitată de noi la petrecere”
1
Știri din fotbal internațional
Newcastle - Barcelona, atracția serii în „optimile” Ligii Campionilor: echipele de start
1
Mohamed Salah a scris istorie pentru Liverpool din primul minut al meciului cu Galatasaray
0
Fosta adversară a României a naturalizat un jucător de la Borussia Dortmund » Schimbă naționala înainte de Cupa Mondială
0
Faza optimilor de finală ale Ligii Campionilor debutează cu Galatasaray - Liverpool: deschidere de scor în minutul 7
1
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Iranul îl amenință pe Trump cu moartea: „Ai grijă de tine, ca nu cumva să ...
Adevărul
20 de ani de la primăvara europeană din Giulești » Cum a ajuns Rapidul în ...
GSP SPECIAL
Luptător cunoscut de MMA mort în mașina sa de 530 de cai putere, după ce a ...
Libertatea
Cautati pe g00g!e inima visinie!
Cautati pe g00g!e inima visinie!
ma esti nebun =))) frustratule
live pe www. 1x2 . do . am 14:45 Everton - Manchester United 16:30 Dortmund - Wolfsburg 17:00 West Ham - Chelsea 17:00 Manchester City - Blackburn 17:00 Arsenal - Bolton 17:00 Sportul - Victoria Branesti 19:00 Inter - Udinese 19:00 Barcelona - Hercules 19:30BayernWerder 19:00 Inter - Udinese 20:30 Unirea Urziceni - Steaua 21:00 Real Madrid - Osasuna 21:45 Cesena - Ac Milan
@bog4v: am glumit,mai baiatule.nu am sa reusesc niciodata sa va inteleg frustrarile.voi sinteti cam singurii care sinteti "agresivi" in toate privintele.uita-te si tu la postarile rapidistilor si convinge-te.eu am urmarit meciul,la tv,mi-a placut,am spus-o,am vazut si tribunele,(desi nu va suport din motive strict personale)asta nu ma impiedica sa apreciez cind e cazul.adica sint obiectiv in cea mai mare masura.incercati sa zimbiti si sa glumiti.fotbalul e doar un joc. bafta!
eeeeeeeeeeeeeeee a spart baba gheata :)))
@ danny_florea, daniel_ray Tribuna oficiala : 1021 locuri Tribuna IA: 2326 locuri Tribuna IB: 1614 locuri Tribuna II: 5452 locuri Peluza I (Sud): 4500 locuri Peluza II (Nord): 4176 locuri Apucati-va si calculati, asta daca sunteti in stare;).
Rapid a făcut un meci bun, dar cu siguranţă rezultatul a fost influenţat de arbitraj. Declaraţiile lui Dinu Gheorghe dinainte de meci şi-au atins scopul" Andrea Mandorlini, antrenor CFR ...ca sa faci astfel de declaratii trebuie sa nu fi fost la meci,sau daca ai fost ...nu pe banca C.F.R.-ului...un antrenor de mana 2-a...good bye
@ daniel_ray Stadionul aseara a fost plin!! Peluza 2 (galeria), tribuna 2 si tribuna 1 (sectorul suporterilor rapidisti) au fost pline ochi! Singurul loc gol de pe stadion a fost Peluza I care inca este inchisa din pacate ("felicitari" domnului Copos). Atmosfera a fost incendiara, senzationala, ca de obicei pe Giulesti, asa ca documenteaza-te inainte sa afirmi ceva. BFT! FzR, sange alb-visiniu!
e frumos ce faceti voi si normal.da' daca tot va stringeti mai multi,nu puteti sa faceti si putina limba romana,ceva gramatica...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.