Alte știri din fotbal
Hermannstadt - Dinamo, în etapa #23 din Superliga » Echipe probabile + cote
0
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
4
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
1
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Știri din fotbal internațional
Inter - Pisa, în debutul etapei #22 din Serie A » Cristi Chivu, față în față cu Marius Marin
0
Căpitanul lui Dinamo Zagreb, surprins de un jucător de la FCSB: „Cel mai bun”
1
Nu e „Dibu” Martinez » Gazzetta dello Sport dezvăluie adevărata țintă a lui Cristi Chivu la Inter
0
Derapaj de necrezut al lui Unai Emery! » Ce a putut să-i facă lui Tielemans
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Dezmățul financiar din primăriile României. Cazul angajatei căreia ...
Libertatea
Psg nu e finantat de Qatar? Newcastle de regimul Saudit? Gazprom la SteauaRosie. Sucu din cate am citit nu prea investeste, ce asteapta?
Finanțarea echipei Sepsi de către guvernul maghiar este legală sau ilegală? Dacă este legală nu mai are rost nicio discuție!
Ahaaaaa..deci asta e explicatia pentru care ati lasat "juniorul" sa dea articolul cu Palatul :)). In laboratoarele ultra secrete ale gsp-ului voi lucrati asiduu la articolul asta despre pepsi. "Tripleta-magica" loveste din nou! Bravo!
Si ce e rau in asta ??
Guvernul romaniei nu da un scuipat pe diaspora doar o foloseste in campania electorala a partidelor de la putere.
Bagam mana in foc despre cei care au scris acest articol :))))) se putea ...
***, foarte bine, pana la urma is bani investiti in Romania!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pe la unii, in fotbal, functioneaza fair-play-ul financiar. Daca acesta este incalcat clubul respectiv suporta consecinte. La noi, in fotbal, nu se aplica! De ce?
Guvernul maghiar “investeste” consistent in Romania, Slovacia, Serbia sau Ucraina. “Investitiile” sunt dublate sau triplate si se intorc bine merci in Trezoreria de la Budapesta, in procente de peste 85%-90%! Vedeti declaratia ministrului de finante al Slovaciei si vedeti reactia de la Bruxelles. Pana atunci, Noi , PS97 suntem cei acuzati si aratati cu degetul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.