O intrebare mai am si eu ...inteleg ca sunteti foarte putini ...da totusi de ce va chinuiti sa postati de pe mai multe nickuri? Ca sa puteti sa va dati likeuri si sa pareti inteligenti? Sau ca sa pareti mai multi? :)))) Daca mergea si aici sistemul cu boxe....:))))))))

raspunzel
raspunzel  •  17 Aprilie 2022, 16:21
Postat de wearethechampions pe 17 Aprilie 2022, 16:15

Sa ma repet pe tastatura nu pe telefon de data asta, ca sa inteleaga si gigistii care se stie, nu au minte asociativa. Dupa capul tau de gigist ***, arbitrul ar trebui sa opreasca meciul cand intra cfr pe teren.

cand spun boxist-galerie ...e suficient :))) ca sa spun mai rar sa intelegi si tu ...arbitrul.....trebuie....sa ....sanctioneze....incalcarile ....regulilor....jocului....care ....au ...loc....in timpul...jocului ...:)))) -mingea jucata cu mana = lovitura libera directa = 11m daca se intampla in careu ( sa ne amintim de camora) - atac dur cu talpa pe glezna adversarului= cel putin cartonas galben ( in functie de intensitate) ....remember Susisci - lovitura cu cotul= cartonas rosu ( asa explica dl Balaj cand inca lucra la Telekom )- vezi Grahovac -lovirea adversarului fara minge= cartonas rosu ( cf dl balaj) si arbitrului de la AT Madrid- Man City ...remeber Omrani

raspunzel
raspunzel  •  17 Aprilie 2022, 16:15
Postat de hristo55 pe 17 Aprilie 2022, 15:59

"simulatori"prin excelenta sunt in ordine: tanase,"tava" popescu, "molaru". 2.ultimul meci fcsb(faci ce spune becali) mamut a avut o intrare, dupa ce a calcat pe balon, sau... cu crampoane direct pe piciorul adversarului,urata,cam undeva de rosu. 3.fcsb a fost avantajata de arbitraje tot anul.

grav ...cand te uiti la televizor ..si nu intelegi ce vezi :))) 1) ***, omrani si deac sunt profund jigniti ca i-ai omis din lista ...*** singur are cate 4-5 penaltiuri/meci...pe care le vede doar danut plangaciosu :))) 2) mamut a pus piciorul pe minge ...tu cred ca confunzi cu faza aia in care Omrani il calca pe Vatajelu ...acolo nu a fost minge ..nimic..deci tu asta cred ca ai vazut :)) 3) probabil nu ai vazut meciurile alea in care arbitrii au dezavantajat clar Steaua ...11m neacordate , rosii neacordate , galben dat pentru simulare cand de fapt a fost 11m ... 4) banuiesc ca nu ai vazut nici rosiile neacordate lui Grahovac ( in meciurile cu Arges si CSU) , lui Omrani ( cu CSU) ...sau eliminarea gratuita a lui Tofan de la Arges ....bine astea nu ma mira ...daca nu le-a observat el dan bursuc ... ce pretentii sa avem de la voi:))))

wearethechampions
wearethechampions  •  17 Aprilie 2022, 16:15
Postat de raspunzel pe 17 Aprilie 2022, 16:07

Arbitrul ar trebui sa : -acorde rosii celor de la CFR ( in cazul in care mai calca Omrani pe cineva sau mai loveste Grahovac cu cotul ...cum s-a mai intamplat ) - sa acorde 11m in cazul in care Camora mai joaca handbal ...cum s-a mai intamplat - nu obligatoriu ...dar daca mai ataca Susici cu talpa direct pe glezna adversarilor ( cum s-a mai intamplat ) ...poate da si el un galben Banuiesc ca voi..suporterii boxe ai "sampioanei" vedeti suficient fotbal cand CFR joaca cu Argesul si Voluntariul ...si nu mai prezinta interes meciurile astea mai putin interesante ...gen Barcelona- Eintracht Frankfurt...sa vezi chestie acolo ...Barcelona a dat gol in minutul 90+2 si a primit penalty in minutul 90+9 ....ca cica asa e regulamentul ...in timpul regulamentar de joc ( din care fac parte si prelungirile) orice infractiune in careu se sanctioneaza cu penalty :)) Bune meciurile astea...mai invata si boxarii-galerie cum "e" cu regulamentele astea:)))

1385168775251806
Stolz Ultras  •  17 Aprilie 2022, 16:13

gigel..tremuri..iar v a dam 4. Fecefecesebeu a fost cea mai avantajata echipa,o spune statistica. ***..va calcam in picioare si mergem mai departe..

raspunzel
raspunzel  •  17 Aprilie 2022, 16:07
Postat de Stolz Ultras pe 17 Aprilie 2022, 15:54

De ce trebuie sa pui steaua in paranteza??!! Daca lumea ar recunoaste ca fecefecesebe=steaua,ce rost mai au parantezele..??arbitrul kovacs la ce mai trebuie sa fie atent(noroc cu tine ca stii ce tre'sa faca un arbitru fifa,clasa elite..!)? Arbitrul kovacs sa acorde neaparat 2 caronase rosii CFR lui,daca e posibil pana in min 20..sa dea un penalty sau mai multe fecefecesebeului,mai ales daca mingea nu mai e in joc,de exemplu cand e iesita in aut de poarta(sa nu mi spui ca nu s a mai intamplat..) sa prelungeasca meciul daca conduce campioana,cu cel putin 12-20 de minute si sa acorde penalty fecefecesebeului in min 90+25(sa nu mi spui ca nu s a mai intamplat)..e bine asa cu arbitrul kovacs??!

1834556613328610
Dan Stanescu  •  17 Aprilie 2022, 16:06
Postat de Stolz Ultras pe 17 Aprilie 2022, 15:17

Sepsi nu recomanzi?? Sau aia au o buba? Sunt de alta culoare?? Detectam un pic de xenofobie si nationalism..??

Corect ai dreptate,scuze...nu am.nimic,Sepsi au suporteri meci de meci ,am omis!?

c23655
c23655  •  17 Aprilie 2022, 16:00
Postat de elefterie pe 17 Aprilie 2022, 14:28

Și doi suporteri fecesebiști de-ar fi în tribune, băeții din carul de transmisie TV îi vor repera și ne vor prezenta prim planuri cu ei! (poate le vor pune și microfoane lavalieră?)

Asa e traditia in Gruia, cu microfoane in lavaliera?

hristo55
hristo55  •  17 Aprilie 2022, 15:59
Postat de corectu pe 17 Aprilie 2022, 15:44

K0vacs,arbitrul meciului CFR-FCSB(adică STEAUA)ar trebui să aibă în vedere: 1.Să nu tolereze jocul violent 2.Să fie atent la simulările„meseriașilor”:Bordianu,Debelluh,Omrani,Deac. 3.Să fie atent la tot ce se întâmplă pe teren(în meciul Craiova-CFR, Omrani a „produs”un gest golănesc călcându-l intenționat pe Vătăjelu.Asistentul de pe partea opusă trebuia să vadă faza). Succes Kovacs,ești un arbitru valoros.Să fi totuși IMPARȚIAL! CSASteaua s-a înființat în 2017 fiind înscrisă în Liga a-4-a.Dinamovistul Mihalcea a spus că el a jucat contra Stelei,a cărei continuatoare este FCSB. Bravo Mihalcea! Mare jucător,mare caracter.

raspunzel
raspunzel  •  17 Aprilie 2022, 15:58
Postat de wearethechampions pe 17 Aprilie 2022, 15:43

Ai vise cam.umede. Vin fanii campioanei sa traiasca pe viu un nou titlu.

logica de boxa-galerie :))) un campionat intreg vin 2000 de spectatori/meci ...si de fiecare data cand vine Steaua in oras se umple stadionul ...de fanii "sampioanei":)))) Si cand se umple stadionul la meciurile Barcelonei ... aia "nu e " de fapt fanii Barcelonei ...sunt fanii lui Real Madrid care se duc la meci ca sa nu mai fie loc pentru suporterii Barcelonei :))) Dureros sa fi CFR = echipa cu boxe-n loc de galerie??:))) cand vreti sa afisati bannere ce faceti? Lipiti abtibilduri pe boxe ? :))))