Alte știri din fotbal
Hermannstadt transferă din Israel » Cine este cel mai nou elev al lui Dorinel Munteanu
0
Gardoș l-a prezentat în Liga 2 pe atacantul abia dat afară din Superligă
0
A sosit ziua cea mare pentru Rapid » Olimpiu Moruțan a aterizat în România și merge la vizita medicală
0
Concurează cu Rădoi » Angajatul FRF, cu ceas de 200.000 de euro la mână
1
Știri din fotbal internațional
Risto Radunovic știe cum FCSB poate scoate un rezultat bun la Zagreb
0
Trei fani au fost arestați după un meci din Liga Campionilor » Motivul este incredibil
0
Otto Hindrich, debut de coșmar la Legia: 3 goluri primite și o mare gafă
0
FCSB la Zagreb, în arena care a surprins începutul unei tragedii istorice: 36 de ani de la revolta ce a anunțat războaiele sângeroase din Iugoslavia
0
Lifestyle
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
2
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Rusia susține că a prins un spion al Rep. Moldova. Reacția Chișinăului! ...
Libertatea
Ce penibil sună mesajul tău, acum. 1-13 la șuturi pe poartă, n-ați mișcat nimic.
baietas,asta cu telefonu!!:))) simti si tu..ai gresit adresa,ciobanul e dispecer..stiu,primarii v au bagat 4 in ate..boc si dancu..o fost fain sutul lui boc,din voleu,din afara careului..voi ne ati batut cand nu conta..noi va batem cand va doare mai rau..in 13 ani am luat 7 titluri,azi urmeaza no 5 in a row..am facut recordul de puncte pt echipele romanesti in ucl..voi nu miscati in fata noastra,pur si simplu nu contati..hai ca m am saturat de tine,o incasati si azi,maiapoi vedem ce spun specialistii..;)))))
De aia se umple stadionul CFR DOAR cand joaca cu Steaua .... :)))) Si daca pleaca toti suporterii...nu e bai ...o sa fim exact ca CFR...punem boxe in loc de galerie ...si e totu fain si frumos :)))
mandria voastra ...noi jucam fotbal si nu polo...voi jucati bufa bufa si pe-a 2a:))) noi v-am batut cu 3-0 pe teren cu gazon ...voi ati batut cu 4-1 in mocirla ( nu are rost sa-ti explic cine e dezavantajat pe un teren imbibat cu apa si de ce in Europa...cand mingea nu sare...meciul nu se joaca) Voi sunteti campionii primariilor...cand nu merge telefonu...vine pretenu la centru ....asta e singura voastra sansa sa scapati de Insolvencia :)
Amandoua echipele au jucat pe ploaie..noi am jucat pe teren propriu,voi jucati"acasa" unde e mai ieftin si nu este concert inna sau event de counter strike..unde apucati..cand v am dat doar 4,noi eram fara antrenor si in pauza intre doua meciuri EUROPENE,Chiar voi ce faceati joi seara??!! Ahh nu erati trecuti in program..v a dat delete tattybayev.
Fcsbî nu are nici măcar fani....lumea se ducea la stadion ptr că nu avea unde....dar acum cu stadionul Rapid si Steaua.....fcsb rămîne cu Mustaţă si colegii dinsului...:). Dacă îşi mai face si Dinamo stadion.....fcsbî o sa dispară !
Radu Petrescu...ala care a arbitrat meciul CSU-CFR si nu l-a eliminat pe Omrani? Sau pe Grahovac ? Daca tu zici ca IK e in linie cu el ...cine sunt eu sa te contrazic? :)))))
Mane..e clar...tu esti ...in lumea ta :))) Discutia cu tine ...e ca si jocul cu mingea la zid... orice iti zic eu...tu ori nu intelegi ...ori nu vrei sa pricepi :))) Arata-mi si mie statistica aia ...LA ZI... in care Steaua e cea mai avantajata echipa ... dar aia in care cele 4 greseli mari facute numai in ultimele 2 meciuri IN FAVOAREA CFRului sunt evidentiate ! Dar statistica ...nu parerile tale...ca de alea m-am convins :))) Eu inteleg ca pentru tine e greu ...da timpul regulamentar de joc se termina ....cand se termina prelungirile ...ca cica asa e regulamentul :) Si nu conteaza daca e penalty in minutul 2 sau 20 sau 80 sau 90+...decat in mintea boxelor-galerie ...daca te uiti la meciurile internationale ...sunt o gramada de penaltyuri acordate dupa minutul 90....dar cine sa priceapa ???:)))
Kovacs e la bataie cu barsan(ala ii recorder mondial, v a dat penalty si atunci cand mingea era iesita in aut de poarta),rusandu,iulian calin,radu petrescu,de bricheta ce sa mai povestim si de delegari..ce vrei sa zici?? Ca istvan kovacs face cat 4 de al vostru..probabil ca de aia ii uefa elit.
Aia cu calcatu-n picioare...la ce arbitru e...sunt convins :))) Cu datu 4...nu stiu daca aveti suficienta apa-n gruia sa inundati iarasi terenul...sa para bazin de polo...cum era data trecuta :))) Eu am spus de marti...cu IK la centru...e 1 solist ...nici macar Man City nu poate castiga impotriva CFR cu IK la centru ....pacat ca nu va poate arbitra si-n Europa...cu el ajungeati in grupele UCL fara discutii ...si neinvinsi :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.