Alte știri din fotbal
Costel Gâlcă anticipează ce va urma în play-off: „Vor fi decisive acele etape”
0
Ce etapă în Liga 2! A urcat pe loc de play-off după ultimul meci, adversara prelungește suspansul » Clasamentul
11
Elvir Koljic și-a ales ultima adversară din play-off: „Merită să fie acolo”
0
Fostul finanțator din Liga 1, prins în Dubai în timpul atacurilor cu rachete lansate de Iran: „S-a distrus tot!”
0
Știri din fotbal internațional
Cadoul neașteptat pe care Wayne Rooney l-a primit de la Diego Maradona: „A fost puțin ciudat”
0
„Ucigașul” lui Dinamo, blocat în Abu Dhabi de atacurile Iranului
0
Marius Șumudică, discurs în limba engleză după victoria din Arabia Saudită: „Am simțit asta!”
1
Se adoptă „Legea Vinicius”! » Acoperirea gurii va deveni infracțiune
1
Lifestyle
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
1
Sydney Sweeney, apariție incendiară la meciul din Europa! » Vedeta de la Hollywood a coborât pe gazon, a bătut un penalty și a celebrat ca Bruno Fernandes
0
Prezentă la Sanremo, strănepoata lui Lamborghini se plânge de „petrecerile bilaterale”: „M-am culcat la 4:30!”
4
Despărțirea momentului în Formula 1 » Pilotul părăsit de iubită: „Valorile noastre erau diferite”
1
Cine preia conducerea în Iran, după moartea ayatollahului Ali Khamenei
Libertatea
Ayatollahul Ali Khamenei „a fost ucis într-un bombardament cu 30 de bombe” ...
Adevărul
Strigătul de disperare al iranianului Alireza Mousavi de la Cluj Napoca: ...
GSP SPECIAL
Cum l-a numit CTP pe Donald Trump după uciderea lui Ali Khamenei. Gazetarul ...
Libertatea
E cusuta cu ata alba, chestia asta cu bricheta. Muresan a laudat atmosfera din Ghencea la sfarsitul meciului si, in mod cu totul ciudat, a doua zi, CFR-ul face plangere. E o manevra "muresana" de a distorsiona atmosfera buna din sanul Stelei. CFR-ul apeleaza iar la "valize". Trebuie loviti sub centura cu orice ocazie care se iveste. Pentru ca sunt "Ja_vre" si nu joaca cinstit!
MURESAN A DECLARAT DUPA MECI:Înainte de meci a venit Gigi la lojă, apoi Bergodi şi jucătorii Stelei ne-au aplaudat la final. Au fost nişte gesturi frumoase. Începem să dăm dovadă de civilizaţie, apreciez foarte mult aceste gesturi. e CLAR...Il apara pe Trica....
s-a exprimat gresit.....de fapt l-a lovit o piatra de bricheta ;)
Sau de un OZN :))))
samantarii de la tribune sa se abtina de la astfel de gesturi! semintele nu se arunca se scuipa dupa ce au fost decojite. si ce ... puneti poza cu peluza sud ma? din titlu te duce cu gandu tot la sud.
:))))) foarte tare asta :)) bravo "Stancoiule" .du-te la mare tata :))) meriti ;))
Wrong! Era o elice de nava maritima cu deplasament de 100.000 td. Muresanu e penibil ca un medic de puscarie ce a fost. Stancioiu probabil ca s-a molipsit de gripa neagra de la haripile lui Trica si aiura la sfarsitul partidei. Rusine shogorilor, unde va e onoarea cu care va laudati?
e posibil sa fi migrat un pescarus de la constanta din cauza caldurii si so fi gainatat pe chelia lui din moment ce nu stie daca a fost piatra sau bricheta atunci hai sa spunem ca a fost un gainat.
de era alta echipa pierdea meciul la masa verde, dar oile au trecere la comisii, macar o suspendare de teren..
tu pe stadion te duci ?=)) nu tre sa intri cu pietre pentru ca le gasesti in tribune deja dai un piciior la treptele alea mizerabile si se farama in 20 bucati de piatra , da tu cum stai la loja la fotolii naveai cum sa iti dai seama de asta
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.