Comentarii (45)

florinch  •  12 Ianuarie 2019, 00:03

Deci Prodanca se baga precum musca la spatele (nu suporta site-ul locul respectiv) iepei. Probabil i-a "impresariat" o data sau de doua ori cat timp Reghe este in Emirate si crede ca-i si poate manevra. In ceea ce-l priveste pe Gheorghita, cred ca ar fi bine sa-si vada lungul nasului, sa nu se mai ocupe el si de transferuri. Snt o gramada de oameni capabili la club care pot face asta, nu el.

fcsbist.de.mic  •  11 Ianuarie 2019, 22:20

Nu-i suna nimic ciudat "jurnalistului" Remus Raureanu cu Aneimaria? De ce nu Anamariei?

valyomanyd  •  11 Ianuarie 2019, 15:17

O ocazie bune pentru Dinamo de a-si scoate banii pentru cantonamentul din Antalya ! :))) O dau in judecata pe Anuta :)) Problema e ca ea e "cunostinta" avocatului Gheorghita :))) adica, avocatul trebuie sa se dea si el in judecata ! :))

dinamo_fan  •  11 Ianuarie 2019, 14:36
Postat de zizu pe 11 Ianuarie 2019, 14:13

Iar gsp,*** ,a înghițit gălușca! Nu credeți că înainte de a mi modera mie comentariile,ar fi cazul să nu mai induceți cititorii în eroare ,publicând știri neverificate,false? Ce ar fi să vă cenzurați voi întâi?

n-ar mai publica nimic "pe surse" atunci. ar ramane doar dactilografierea discutiilor de pe digisport, la vreo ora distanta. deci daca nu ai digi si ai ratat emisiunile de acolo, gasesti rezumatul dupa vreo ora pe gsp.

zizu  •  11 Ianuarie 2019, 14:24
Postat de pe 01 Ianuarie 1970, 02:00

Apropo,îmi publicați și mie,oficial,cer,numărul de moderări la userulacesta? Și câte mai rămân pâna la blocare?

zizu  •  11 Ianuarie 2019, 14:18
Postat de zizu pe 11 Ianuarie 2019, 14:13

Iar gsp,*** ,a înghițit gălușca! Nu credeți că înainte de a mi modera mie comentariile,ar fi cazul să nu mai induceți cititorii în eroare ,publicând știri neverificate,false? Ce ar fi să vă cenzurați voi întâi?

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

zizu  •  11 Ianuarie 2019, 14:13

Iar gsp,*** ,a înghițit gălușca! Nu credeți că înainte de a mi modera mie comentariile,ar fi cazul să nu mai induceți cititorii în eroare ,publicând știri neverificate,false? Ce ar fi să vă cenzurați voi întâi?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

zizu  •  11 Ianuarie 2019, 13:37

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Stancu Florin  •  11 Ianuarie 2019, 12:07
Postat de ionut.07 pe 11 Ianuarie 2019, 11:53

Cand fotbalul romanesc va scapa de Becali, Anamaria Prodan si MM (sa nu spun FCSB, caci jucatorii nu au nicio vina), vom avea un fotbal autohton curat. Toata lumea a vazut ce poate face Anamaria Prodan si, cu exceptia unor acoliti, a cam fost indepartata din fotbalul romanesc. Evident, pentru suporterii fcsb-isti, nu stelisti, ea e un reper de moralitate si profesionalism.

Din pacate cangrena se extinde!

ionut.07  •  11 Ianuarie 2019, 11:53

Cand fotbalul romanesc va scapa de Becali, Anamaria Prodan si MM (sa nu spun FCSB, caci jucatorii nu au nicio vina), vom avea un fotbal autohton curat. Toata lumea a vazut ce poate face Anamaria Prodan si, cu exceptia unor acoliti, a cam fost indepartata din fotbalul romanesc. Evident, pentru suporterii fcsb-isti, nu stelisti, ea e un reper de moralitate si profesionalism.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • •••
  • 5