Alte știri din fotbal
Turcia – România, faza războiului între patroni: Șucu și Becali îi țin la butonieră pe șefii tripletei Galata – Fener – Beșiktaș! » Închisoarea, numitorul comun
0
Dani Coman, după eșecul cu U Cluj: „Puteam apăra și eu azi”
0
Doi fotbaliști importanți au lipsit de la antrenamentul Turciei
0
Cele două teme de discuție dintre președintele lui U Cluj și Emil Boc: „Nu prea am vorbit despre fotbal”
0
Știri din fotbal internațional
Alex Ioniță II continuă să impresioneze în China » Fostul jucător de la Rapid a lovit din nou
0
Chelsea, strivită de Everton: Beto a făcut show și Ndiaye un strigăt controversat spre cameră
0
Fostul golgheter din Superliga, gol pe terenul Borussiei Dortmund! Meci întors de la 0-2
0
AC Milan câștigă la limită și vine în coasta lui Cristi Chivu: cum arată lupta la Scudetto
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
8
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Iranul amenință că va lovi „parcurile, zonele de recreere și destinațiile ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Un serviciu secret din Rusia a propus o tentativă de asasinat împotriva lui ...
Libertatea
Bună delegare. Hațegan îl cunoaște pe Tănase ca pe propriul lui buzunar, buzunarul ăla mic, unde se ține mărunțișul. :))
Instantele independente din Romania au hotarat ca nu exista steaua din liga 1. Exista o singura echipa steaua,e in liga 3,dar accelereaza si vine repede in liga 1..stiu ca doare,dar asta a hotarat instantele..
E clar...
Speri,asa i?!:))
pai la medias a castigat Steaua din liga 1 in ultima secunda cu un gol perfect valabila nefacand nimeni scandal pentru ceva.
Antrenor bun Branzoi, mai așteaptă si tu câteva zile, poate nu câștiga CFR
voi ati vazut ca infr88actorii de la gsp de cand au spus indsdsfractori ceilati din pecehas acum 2 luni ca presa sustine vitanul barzesti incepe sa nu mai permita accesul la commenturi la articolul vitan barzesti-arges sau pune articolele cu vitan barzesti tot mai jos pentru a nu fii umiliti si in commenturi aia din vitan barzesti? ***:)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
...să câștige CFR-ul la fel cum a câștigat fcsb la Mediaș și nu numai...
STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI. UNITI SPRE TITLU 27.
Cocosel,lumea stie..nu trebuie sa spun nimic.instantele din tara asta au stabilit..sa spunem ce??ca pana CFR se califica in grupe si bate Lazio,celtic si rennes,faci ce spune becali nici nu scoate capul in europa.cam asta ar fi de spus..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.