Alte știri din fotbal
Izgonit de Gigi Becali de la FCSB, fotbalistul se opune: „Viitorul meu e încă aici!”
0
„Atenție mare!” » „Câinii” se mobilizează pentru o victorie crucială: „Mai rău decât e acum nu o mai prindem pe FCSB!”
0
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Din China, Astrit Selmani vede Dinamo într-o situație extraordinară: „Eu chiar cred!”
0
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola a surprins pe toată lumea când a dezvăluit cu cine ține la Campionatul Mondial
0
Am pătruns în fortăreața în care Cristi Chivu pregătește succesele lui Inter » Ce am găsit în impresionanta bază din Appiano Gentile: „Echipa nu sunt eu, nu ești tu”
0
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Echipele probabile + cote
0
La 40 de ani, dublul campion european a văzut primul „roșu” direct din carieră!
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Specialistă în stil de viaţă sănătos: „Am mâncat din frigider cu rușine ani ...
GSP SPECIAL
Vameșii spanioli au rămas fără cuvinte când au văzut ce avea un român în ...
Libertatea
As prefera dela "Rahova" ca i se potriveste mai bine ...
fecesebeeeeeeeeeeeeeeeeeeee locul 3 sigur ,clovnul mm o sa posteze ceva din centrul vechi ,al Galatiului!!!!!!!!!!!!!!!!!
E clar ca Iasi va fi de umplutura in acest play-off.Eu le-am zis ca vor lua maxim 5 puncte .Vom vedea .Si Stoican e dubios in play-off.Imi aduc aminte cum facea istericale in toamna anului trecut tot la un meci cu CFR pentru un aut .Oricum saptamana asta cred ca iar va iesi sa se planga ca jucatorii lui fantastici nu si-au primit salariile de trei luni.
El incepe cu rezervele si se intreaba de ce a jucat prost...
Ha ha, ati inceput sa vedeti blat la orice meci? daca se termina egal nu mai era blat nu? :))
O întrebare, ca nu o pune nimeni. La primul gol Muresan cu ce parte a corpului împinge mingea către Tucudean? Restul perfect corect, CFR merita, e tare, e mare, o mică Barcelona cu un mic Mourinho in frunte.
Lui Stoican sa i se adreseze doua intrebari: 1. De ce a jucat in prima repriza cu rezervele? 2. De ce l-a tinut in teren pe Badic dupa ce a vazut in prima repriza?
Golul lui Omrani,din ofside.Badic s-a uitat cum mingea trece pe sub nasul sau si stia ca ajunge la Tucudean.Gol.Despre ce vorbim?
Tot respectul pentru Flavius Stoican .Daca toti cei implicati in fotbalul din Romania ar avea vocabularul lui nu s-ar mai ajunge la atatea polemici si poate s-ar juca mai mult fotbal.
"patronul poate sa spuna ce vrea", "da dar baga bani", "altu mai bun nu e", "daca nu era el ajungeam ca dinam8 sau rapid" schimbati ba pitch-ul ca s-a prins lumea postacilor din callcenter, UN STELIST NU AR COMPARA STEAUA NICIODATA CU dinam8 sau rapid. Faceti orice numai sa nu-i ceara lumea sa plece, ii este frica sa auda pe stadion GIGI GIGI GIGI LASA_NEEEEEEEEE LASA_NEEEEEEEE LASA_NEEEEE GIGI GIGI lASA_NEEEEEEEEE LASA_NEEEEEEEEEEE
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.