Alte știri din fotbal
Doi oameni lăudați de antrenorul Oțelului: „Foarte buni!”
0
La 28 de ani așteaptă prima convocare la națională: „Încă visez la asta”
0
Răstunare de situație! Erau la un pas la plecare de la CFR Cluj, dar Șumudică i-a salvat
0
Bogdan Andone, nemulțumit de situația de la Argeș: „I-am spus mereu lui Dani Coman”
0
Știri din fotbal internațional
Italienii l-au SPULBERAT pe Radu Drăgușin: „A dormit complet, cel mai slab!” » Nota primită de român
1
Carragher: „Cea mai proastă campanie de transferuri din istoria Premier League”
0
Seară neagră pentru Radu Drăgușin » AS Roma a spulberat-o pe Fiorentina, hattrick Malen într-un meci de coșmar pentru român
9
Bologna - Lazio, decis de un gol marcat în minutul 59
0
Lifestyle
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
9
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Comisia Europeană propune creșterea CASS la pensii ca soluție pentru ...
Libertatea
Cum își răcoreau grecii casele acum 2.000 de ani, fără aer condiționat. ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cod galben de furtuni severe, grindină și vijelii. Lista localităților ...
Libertatea
Auzi talpane????? Inca un motiv de proces: "Maria" ( lui Scooter), Vezi sa nu o comfunzi cu "Maria" lui Blondie. Si inca ceva pentru justitia Romana : Real Madrid, Real Betis, Real Sociedad, milioane de Ion, Nicolae, Gheorghe, etc, etc, .... De ce nu poate fi (din nou) inca o STEAUA ???????
sa inteleg ca ce mi spui tu mie in articolu asta... suna cam asa... FCSB este Steaua si ca justitia a gresit..? Becali nu s a folosit de numele Steaua.. a luato in mod corect si legal... e vina Armatei.. au venit la Becali..asa au vrut ei... ba sti ceva, ma doare undeva ma duc la Becali si iau ianpoi numele Steaua ca asa m am trezit eu.. azi ma doare undeva.. ia sa vedem ce echipe mai jupuim de nume.. de embleme..etc.. de ce vrem noi.. a da stai ca lumea e si mai oarba.. ei dau vina pe Talpan.. adica dovedeste ca Becali face frauda.. mai cu ceva timp in urma Becali a fost la puscarie sa nu uitam ca e un mare rasist.. si voi mintiti si pacaliti sustineti o echipa care are in conducere puscariasi.. ce spune asta despre voi mai romanilor... ? nu credeti ca in romania asa in general.. cam toat ce inseamna important e sustinut si dus la ranga de regi cam toti puscariasi.. nu va ti saturat sa fiti ***.. mai vreti..? succes..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sa inteleg ca ce mi spui tu mie in articolu asta... suna cam asa... fcsb este steaua si ca justitia a gresit.. becali nu s a folosit de numele steaua si a luato in mod corect si legal... e vina la aia din armata ca au venit la becali ca asa au vrut ei... ba sti ceva ma doare undeva ma duc la becali si iau ianpoi numele steaua ca asa m am trezit eu.. azi ma doare undeva.. ia sa vedem ce echipe mai jupuim de nume.. si de embleme.. si de ce vrem noi.. a da stai ca lumea e si mai oarba.. ei doau vian pe talpan.. adica ala dvoedeste ca becali face frauda.. mai cu ceva timp in urma Becali a fost la puscarie sa nu uitam ca e un mare rasist.. si voi mintiti si pacaliti sustineti o echipa care are in conducere puscariasi.. ce spune asta despre voi mai romanilor... ? nu credeti ca in romania asa in general.. cam toat ce inseamna important e sustinut si dus la ranga de regi cam toti puscariasi.. nu va ti saturat sa fiti sclavi.. mai vreti..? succes..
fcsb e una,iar csuc nu exista !*** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Care este rostul acestui articol nesemnat?!
toti *** din ROMÂNIA, asculta scuter maria....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Victorie absolut meritata. La Craiova doar publicul este de Champions League, din pacate ...
Dacă Fîcîsîbî ar avea, oficial, o publicație proprie, atunci am avea parte poate de o presă sportivă profesionistă și echidistantă... Deocamdată, nu!
Foarte buna exprimarea din articol....: " echipa pe care Armata a jupuit-o de nume". Sa creada doar Talpan si Lacatus ca VREUNUL DINTRE cei 25.000 suporteri (inclusiv de la CSU) a zis ca "Merg la stadion ca joaca FCSB" !:) Toti au spus ca......JOACA STEAUA BUCURESTI ! Este o evidenta ca FCSB = FCSteaua Bucuresti !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.