Alte știri din fotbal
Probleme uriașe pentru CFR Cluj înainte de mercato! FIFA a blocat transferurile » Nici Steaua nu a scăpat de interdicție
0
Momente teribile pentru Eduard Florescu » Gazeta a vorbit cu el după operație: „Îți trec foarte multe lucruri prin cap, durerile au fost mari”
0
MM Stoica a alcătuit echipa sezonului din Superligă » Surpriza din formula oficialului de la FCSB: doar doi jucători ai roș-albaștrilor
0
MM Stoica nu vede cu ochi buni numirea lui Daniel Pancu la Rapid: „Nu are experiență”
3
Știri din fotbal internațional
Gică Craioveanu și Ilie Dumitrescu l-au lăudat pe Andrei Rațiu după finala Conference League: „Multă dezinvoltură”
0
Crystal Palace a câștigat Conference League, în fața lui Andrei Rațiu! Românul a fost aproape de gol în repriza secundă
5
Scandal înainte de Mondial: selecționerul amenință că nu merge cu echipa la turneul final
0
Spaniolii s-au convins! Nota primită Andrei Rațiu după finala pierdută cu Crystal Palace: „Ori de câte ori a fost posibil”
0
Lifestyle
Ferrari, epic FAIL după lansarea primului supercar 100% electric: „Arată ca un telefon! Rămâneți la făcut pizza!” » Prăbușire brutală la Bursă
8
S-a despărțit de fostul internațional și acum participă în noul sezon de la Insula Iubirii
4
Noul Ferrari Luce, primul model full-electric din istoria mărcii italiene, a fost dezvăluit în prezența președintelui Italiei
9
Pep Guardiola, așa cum nu l-ai mai văzut » Fiica lui a postat imagini rare cu el din tinerețe: „Așa arăta? Incredibil!”
0
CNA suspendă din nou emisia postului Realitatea Plus pentru „urale și ...
Libertatea
Dragoș Pîslaru, despre noua lege a salarizării: „Niciun venit salarial nu ...
Adevărul
Procesul Dinamo – Colamonici, furtuna premierilor din canotaj: „Ne spune ...
GSP SPECIAL
Cine sunt românii care conduc filiala firmei americane ce a semnat un ...
Libertatea
Cuum!Nu e vinovata apararea?I-aauzi!Nene,daca ati fi vrut un antrenor care sa betoneze apararea,acela nu era decat un italian,de preferinta ubul care a mai antrenat Dinamo!Iar acela e Dario Bonetti!Cel care-in 2012-a adus cupa si supercupa-ultimele trofee cucerite de Dinamo!
Ce stire pe GSP '' Un bărbat care dormea într-un cimitir din Huși a auzit zgomote ciudate venind dintr-un mormânt. S-a dus la preot și i-a spus, dar l-a crezut nebun. '' ......moartea din vaslui in vizita la rude ????
Ce te mai mira ?? in poza de buletin s-a pozat cu gainile . Sa inteleg ca acum isi face pasaport ?
taranul e in stare sa se pozeze langa ghita in costum si cu telefonul la ureche....haha
Buhahahaha ....ce i-ai zis-o la prost !!
sa ne trimiti o poza cu tine si ghita, sa vada toti ca nu e nici o diferenta intre voi...:)...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Acum apare si moldoveanul din Vaslui si ne spune ca a muls vaca !!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Prostul (Saviola) are un mare avantaj faţă de omul deştept (Mosu), este întotdeauna mulţumit de el însuşi .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.