Știri din fotbal internațional
Românul campion în Olanda așteaptă să vadă Oranje la treabă: „S-a întors fotbalul cu susul în jos”. Și o opinie antisistem
0
Carlo Ancelotti parează criticile după Brazilia - Maroc: „Nu poți câștiga turneul din primul meci”
0
Start în Australia - Turcia, în Grupa D la Campionatul Mondial » Aici am fi putut fi noi
0
FIFA a intervenit după decizia controversată din Qatar - Elveția » Ce s-a întâmplat la faza care a divizat lumea
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
Pune plumbu și dă-i scânteie să puște, metre. Noapte bună! :))
Nu este memorie, este școala 1-8 și două trepte 1-2, bacalaureatul și 20 pe loc la admiterea în Universitatea București. Pot să mai divaghez pe temă? Cartea ne-a fost căpătâi, cică, pe vremea aia, maestre! :))
Am scris-o în cuvinetele mele, nu știu cum se traduc, dar wtf (!) merită, amice!
Totul a frumos, numai să poți să vezi frumusețea din tot! :))
:))
Daca tot ati facut treaba cu moderatul comentariilor, ar trebui sa faceti ceva de genu si pentru titlurile voastre penibile.
Ce inseamna sa joci la fcsb, deja a primit mielul de paste, in avans, cat si cota parte din mita pentru blatul cu viitorul muscamor :)))))))))))
De la Biblioteca Națională, e unul ce vinde excelențe cu flacără de început, să sufli în ea că dacă se stinge e belea!, ***! :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
de unde-mi iau și eu ce ați fumat voi?
Noapte buna dle.La buna vedere;)..doua ocazii enorme in ultimele 7 minute:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.