Mitirita chiar e bun, au facut afacere oltenii, el juca bine si la viitorul, in plus, are si 22 de ani deci va rupe, oricum e foarte tehnic si rapid ca joc !!!

Intr-adevar o mare lovitura...nu-mi revin inca din șoc

917516058278640
Marius Nica  •  13 Decembrie 2017, 12:11
Postat de Damian Neacşa pe 13 Decembrie 2017, 11:26

Pai si de ce il faci piticanie, nepoate? Ce conteaza inaltimea cand are atata talent. O repriza cum rezista el are de 6 ori mai multe goluri decat vedeta campionatului Alibec, Mitrita fiind mijlocas nu varf.

talentele se pierd DIN CAUZA mediului, nu DATORITA lui.

dinamo_fan
dinamo_fan  •  13 Decembrie 2017, 11:50

pentru un jucator de 22 de ani eu zic ca investitia este buna.

polistul68
polistul68  •  13 Decembrie 2017, 11:33

Nivelul campionatului e f scazut....si talente gen Mitrita sau Alibec, se pierd datorita mediului in care au crescut...la ora asta, sunt f slabi ( comparativ cu juctori din alte campionate), si la varsta lor, nu cred ca se vor mai schimba....efectiv nu putem sa comparam fotbalul romanesc cu gel italian, german, spaniol, etc....

558391767834628
Damian Neacşa  •  13 Decembrie 2017, 11:26
Postat de zakh pe 13 Decembrie 2017, 11:03

Vorbim despre mitrita, nu despre maradona. Maradona avea niste calitati care te faceau sa uiti de inaltime, plus ca rezista un meci, nu doar 45-50 de minute

luciann
luciann  •  13 Decembrie 2017, 11:16
Postat de poison pe 13 Decembrie 2017, 11:04

Daaa, super lovitura :))) asta rateaza din toate pozitiile, mai bine il lua FC FCSB.

Mai degraba la FCDB era bun...

poison
poison  •  13 Decembrie 2017, 11:04

zakh
zakh  •  13 Decembrie 2017, 11:03
Postat de Damian Neacşa pe 13 Decembrie 2017, 10:58

Diego Armando Maradona avea 1.65; Despre ce vorbim? Poate vrei sa vorbim despre Gabi Tamas la aproape 1.90

Damian Neacşa  •  13 Decembrie 2017, 10:58
Postat de zakh pe 13 Decembrie 2017, 10:39

Nu cred ca gigi l-a vrut pe mitrita. Oricum nu e cine stie ce, o piticanie care nu rezista mai mult de o repriza