Alte știri din fotbal
„În locul lui aș tăcea” » Ioan Varga și-a pierdut răbdarea cu Louis Munteanu: „E un simplu jucător!”
0
Eugen Neagoe, furibund după umilința încasată de Petrolul: „Când aud lucrurile astea este deranjant! Dacă intram eu, vă garantez că Romanchuk nu înscria!”
0
Dinamo și FRF îl contrează pe Gigi Becali: „Anul ăsta toate competițiile își bat joc de FCSB!”
0
Entuziasm la cote înalte în Bănie, la 4-0 cu Petrolul: „Suntem și buni!”
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona a luat decizia în cazul lui Marcus Rashford!
0
Roy Keane, atac virulent la adresa jucătorilor de la Manchester United: „Echipă de amatori”
0
Ruben Amorim e furios pe fundașii lui United: „Pierdem pe a doua minge”
0
Cu Andrei Rațiu pe teren, Rayo Vallecano a reușit să evite rușinea cu o divizionară inferioară în Cupa Spaniei
0
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
„Dacia Duster”, reclamă din 1984!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Întâlnirile în afara legii ale premierului Bolojan din Palatul Victoria. ...
Libertatea
Bărbat acuzat de omor, după ce și-a lăsat iubita să moară de frig pe cel ...
Adevărul
Chivu, actorul total! Cum trăiește antrenorul lui Inter un meci pe „San ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin minte cu nerușinare într-un interviu în presa străină și ...
Libertatea
Care stea ***?? stiaua e in liga 4. *** la ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Patru litere cunosti si tu cel mai bine: fcsb. Ah, si probabil dinamo cand vorbesti cu prietenii tai plin de patos cu *** la ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ORIBILAAAA APARAREA. CEA MAI PROASTA EVER DIN ULTIMII 50 DE ANI. DE DIVIZIA C CU TOTII!!! EU NU INTELEGG LA CE SE UITA BRATU SI CU ***???
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Scrie de 1 milion de ori: ''cu cine TII''. Poate inveti sa scrII, gigist agramat!
Cu cine ti ma ***.????..:::)) vai de soarta ta. Tu ti cu cine iti da o ciorba, chiar si una de zarzavat. Clona cu nr nnn a carui *** esti ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tantalaule, in meciul ala am jucat cu 2 oameni in minus!! I-am invins la retur jucand cu un om in minus(Tanase) cu 3-1 si am iesit din grupe. Spun asta pentru tine si alti prosti care bat campii in necunostinta de cauza!!!
Randoame, tu știi în ce dată suntem astăzi? :)) Pari pușcat în lună, nu-i de mirare.
Bratu trebuie să meargă acasă și să-și dea palme în fașa oglinzii. Dacă nu redevine serios, cariera lui riscă să o ia într-o direcție nedorită. Popovici și Katsikas trebuie înlocuiți de urgență, R. Grigore și Olteanu fiind peste ei, Hanca trebuie trimis la salonul de tatuaje, pentru că acolo dă randament, iar atacul trebuie scutit de fantezii gen Neicuțescu. Dacă Bratu nu se pricepe să organizeze apărarea, să ceară ajutor, că nu-i nicio rușine să-ți mărturisești neputința.
Ok.
haifa a jucat in grupele ucl fecedebe aka rusinea romaniei in schimb nu a jucat niciodata nici macar in playofful ucl:)) ha ha ha. ce ma distrezi. ha ha ha. esti un fel de bataie de joc a gsp. bravo.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.