Comentarii (54)
 •  15 Septembrie 2009, 16:07
Postat de pe 14 Septembrie 2009, 15:50

incredibil cata musamalizare a arbitrajului domnului deaconu.am fost pe stadion si am vazut cat se poate de clar(chiar si pe reluarile afisate pe ecranul imens care tine loc de tabela de marcaj)maniera pro steaua a dansului.la fiecare atingere stelistii se aruncau pe jos si primeau fault.golul lui szekely a venit in urma unui fault inventat de central iar penaltyul acordat de aceasta caricatura a venit in urma unui offside de 3 metri, iar markovic nici nu la atins pe inotator.RUSINE!ovinelor!

DU-TE SI CANTA LA ALTA MASA...SI DATA VIITOARE MACAR UITA-TE LA ACELASI MECI

•  14 Septembrie 2009, 22:51

MAMA CE BLAAAAAAAAAAAT!

mariusm
mariusm  •  14 Septembrie 2009, 19:36
Postat de pe 14 Septembrie 2009, 17:19

Avem cea mai tare echipa din Ro. Garantat luam titlul suntem mult prea buni. Si cred ca jucam finala Europa League. Nu vad pe nimeni in Ro care sa ne stea in cale. Spulberam tot.

las-o moarta ciobane ca stiu ca esti tu.

•  14 Septembrie 2009, 17:19

•  14 Septembrie 2009, 15:50

•  14 Septembrie 2009, 13:15

dexter71
dexter71  •  14 Septembrie 2009, 12:59
Postat de pe 14 Septembrie 2009, 10:46

am mai vazut meciuri ca astea ale stelei,echipa care nu joaca numic in prima repriza iar dupa pauza echipa adversa care facea spectacol si le ridiculizau pe oi cade total iar pasele acestora sunt trimise numai stelistilor pt a-si relua acestia atacurileatacurile.pt silvasan nota 10,ieri,ha,ha.haaaaa...era mai pt fotbalul romanesc daca mediasul pleca in B....

Bolnavule! Bolnavi si aia care au pus victoria Stelei pe seama arbitrajului. In repriza a 2-a au fost 2-3 faze in care in loc sa dea fault pt Steaua a dat fault in atac desi realitatea era alta. La penalty poate ca a dat prea usor, posibil sa fi gresit dar era 3-2 oricum. Steaua a castigat pt. ca a facut o repriza secunda solida, pt ca are antrenor care regleaza din mers mecanismul si pt ca s-au vazut revenirile lui Toja si Stancu + ziua de poveste a lui Banel. Ghionea e depasit, Ninu e slab.

tilik09
tilik09  •  14 Septembrie 2009, 12:35

rusineee antena1!!!! halal cu grafica voastra la meciuri. nici timpul, nici scorul ... stau si ma uit la meci si ma trezesc deodata ca e gata ... BUTIIIII cu 'B' mare !!!

•  14 Septembrie 2009, 12:02

citeste o supercronica de meci, cu multe poze, numai pe noul site mediasibonline.net

•  14 Septembrie 2009, 11:46
Postat de pe 14 Septembrie 2009, 11:18

cand joaca cu slugi la centru,gen tudor,deaconu... numai victorii au oile; mai trageti mult fotbalul in piept ? daca s-ar juca cinstit , steaua s-ar bate la retrogradare an de an.

Te-a inebunit invidia netotule! Ai uitat ca Steaua a cucerit in 86 cupa campionilor Europeni si apoi si supercupa europei !!Asa orbit de invidie ca tine mai rar !!!!