Alte știri din fotbal
6 lucruri mai puțin cunoscute despre noul fundaș al lui Dinamo. La Kopic nu ar fi avut nicio șansă!
0
Noul fundaș al lui Dinamo nu e Boateng! Este o „bestie” la duelurile aeriene, însă zero pe plan ofensiv
0
Farul și-a aflat adversarele din preliminariile UEFA Women’s Champions League
0
Coaliție pentru modificarea regulii U21! Victor Angelescu: „Am vorbit și cu Universitatea Craiova” + Ce pregătește FRF
0
Știri din fotbal internațional
Elveția - Canada, meci decisiv pentru șefia grupei B de la CM 2026
0
Caz fără precedent: jucătoarea gravidă a câștigat la TAS! » Decizia contra clubului care a dat-o afară ilegal
0
Bun venit în capitala cafelei din Statele Unite! » Orașul cu peste 1.600 de cafenele. Cum arată primul Starbucks din lume
0
Jamie Carragher sare la Tuchel, după pasul greșit al Angliei: „Va regreta decizia asta!”
0
Lifestyle
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Anunțul lui Nicușor Dan, după consultările de la Cotroceni: „Varianta care ...
Libertatea
Stadiul la zi al marilor șantiere de cale ferată finanțate prin PNRR. Unele ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Negocieri de urgență pentru formarea noului Guvern, după consultările de la ...
Libertatea
Trebuie sa ma corectez. In artical scrie: "Exerciţiile noi cu care a venit Neubert se fac şi cu materiale noi, nemaifolosite în Liga 1." Deci in Liga 1, iar echipa de care am spus ca facea astfel de antrenamente de pe timpul lui impuscatu era in Divizia Secunda. :))))
Rostogoliri din capra in capra?
Suna bine insa nicaieri nu se specifica faptul ca a folosi metode germane pe fotbalisti germani e una,a folosi aceleasi metode pe jucatori romani,cu alta mentalitate si cu alte capacitati de rezistenta si forta e alta mancare,nu mai vorbesc de faptul ca majoritatea fotbalistilor romani isi cam pierd noptile in cluburi,pe deaspra mai dau si cu tigara si cu bautura deci profesionalismul nu prea exista...s-ar putea ca totul sa fie un mare fas,dupa cum observam deja incep sa apara accidentarile...
Dap ... Cam așa e când nu ai argumente. Nu poți decât să jignești. Făcându-te de râs. Pentru că un asemenea limbaj nu poate decât să te descalifice. Cât despre încercarea ta de a fi ironic ... aș zice că intră în aceeași categorie ... Oki, pufulete ... te-am lăsat ... să te pregătești pentru câștigarea titlului ...
mai are rost sa-ti spun ca esti doar un taran basit? vezi bai de porumbacul tau si nu polua pe aici.....vrei articole despre Vaslui? cauta la "viata satelor"!
Și de unde știi tu sau reporterii ce antrenamente fac echipele românești. Eu unul nu am văzut un articol despre stagiile de pregătire ale unor echipe ca Pandurii, Severin, Iași, Bistrița, Chiajna, Brașov, Ceahlăul, Astra, Mediaș ... Excluzând știri lacunare referitoare la amicalele pe care le joacă Toți stau și suflă în fundul Stelei ... Așa că, din punctul de vedere al eticii profesionale, ar trebui să scrie că fel de antrenamente fac steliștii ... nu că ele sunt unice ... că n-au de unde să știe ei cum sunt, dat fiind că nu au date pentru a face comparații sau astfel de afirmații ... Punct.
De ăsta bei tu zi de zi ? beah !!! : ))))))
Băi , tu nu ști să citești ?? In aarticol se spune despre antrenamente nemaivăzute la o altă formaţie din România !!! nu in săli de fitnes !!
Pai ne-am gandit sa le tinem companie Dinamovistilor care se pregatesc, la randul lor, de grupele Champions League. Ne-am gandit sa nu-i lasam doar pe ei sa se pregateasca. :)))))
ce articole penibile. Steaua a rămas echipa de anul trecut - ba chiar mai puțin, în condițiile în care i-au pierdut pe Iliev și Geraldo. Eu fac pariu că nu pot urca mai sus de locul 3 ... însă o să auzim până în ultimele etape ale sezonului viitor cum Steaua joacă la titlu ... așa e românika noastră ... și presa ei sportivă: trăiește cu speranța că steluța mai ia un titlu ... ăla - 24, pe care îl anunța mimi în 2006 ... Aaaa ... și să nu uităm despre hegemonie ... cu asta tot din 2006 ne amenință ... Oile behăie ... fotbalul românesc merge mai departe ... Altă zi ... aceeași istorie ... *lăsați-i să se pregătească pentru a câștiga titlul* ... o fac de șase ani ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.