Alte știri din fotbal
Gabriel Tamaș a comparat Germania - Curacao 7-1 cu un meci rămas celebru pentru FCSB: „Păreau niște extratereștri!”
0
Unde va juca Georgi Milanov după despărțirea de Dinamo
0
Proaspăt operat, Ngezana explică motivul pentru care a mințit-o pe FCSB: „Mi-e foarte greu să accept”
0
Gigi Becali a primit o distincție importantă din partea Bisericii Ortodoxe Române
6
Știri din fotbal internațional
Suedia - Tunisia, în grupa F la Campionatul Mondial
0
Olanda - Japonia, THRILLER cu 4 goluri după pauză! Reușita decisivă a venit în minutul 89
4
A dat startul recitalului ofensiv al Germaniei și dezvăluie: „Abia acum încep să realizez ce s-a întâmplat”
0
Dick Advocaat a explicat de ce a plâns înainte de Germania - Curacao: „Bucuria lor este fantastică”
0
Lifestyle
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
6
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
3
De ce nu l-a anunțat Adrian Veștea pe Ilie Bolojan că urmează să fie ...
Libertatea
„Cușca” anti-drone ridicată de Rusia peste o uzină strategică nu a făcut ...
Adevărul
Ce legături are cu sportul Adrian Veștea, noul premier desemnat: s-a pozat ...
GSP SPECIAL
Traian Băsescu îl apără pe Nicușor Dan și atacă partidele, după desemnarea ...
Libertatea
Iar a venit pacaliciul asta sa ne vanda gogosi. Un pacalici care mai are putin si ne muta pe toti in Braila. Pune draq mana si ridica stadionul promis pe terenul actualului stadion Dunarea.
Si totusi,v-ati gasit un imn pentru echipa ? Ca pe stadion din cate am vazut nu prea va pricepeti sa faceti galeria.Ma refer la acel meci.
:)) Clona Timisoarei? Te-ai referit la Chinezul/Ripensia?! :)) Prietene daca nu eram noi si echipele de fotbal timisorene voi n-aveati fotbal azi in Romania .
Sigur o fi cea mai mica ... defapt a fost cea mai mica promovabilitate la bac...dar Timisoara surclaseaza Galatiul la toate capitolele.Daca n-ai fost in Timisoara si nu ai vazut cum sunt oamenii de aici nu comenta aiurea...ceea ce vezi pe la televizor.Cei drept nici e unu suport "smecherii" de 18-20 de ani,care pe buna dreptate sunt niste tarani,dar nu ii punteti pe toti in aceeasi oala.Leaganul civilizatiei Galati,te-ai prins?
Ai dreptate, numai analfabeti pe acolo. :)))
Si ce te intereseaza pe tine? E problema noastra a otelarilor. Banii astia nu au fost dati nici de stat, nici de FRF, nici de tine, ci de UEFA, iar ca patron cand preiei niste conturi ai dreptul sa faci ce vrei cu ei, singura greseala e ca a fost dat clubul teparului de Adamescu. Nu cred ca DNA poate face ceva. Tie daca iti ofera cineva niste bani faci ce vrei cu ei, nu vine DNA sa te intrebe nimic, doar daca faci ceva ilegal cu ei.
imi aduc aminte cand declara nenea Stan ca Otelu va ajunge mare, ca a dat de nush ce sponsori, ca va aparea un stadion nou etc... si acum e in pericol sa dispara?
Poate e o surpriza pentru tine, dar Stan nu a fost proprietarul Otelului.
7,3 mil era o suma frumusica.ptr curiosii care sunt interesati de restul banilor presupun ca s-au adus datoriile la zero,s-au dat premele care erau stipulate si nu erau chiar mici, si apoi ca sa renunte la actiunile de la club presupun ca actionarii bors si compania cred ca nu au facut act de caritate au luat si ei o parte cum e si normal pana la urma. magaria a fost incontractul cu adamescu in care trebuiau stipulate conditii de investii pe termen macar de 4-5 ani. pai asa daca ii dai oricui un club cu 7 mil in cont zice bogdaproste ( sau ba da` prost e ) si arunca geanta cu malai langa restul averii
se vede de ce in timis e cea mai mica rata de promovabilitate la bac...esti analfabet dar o faci pe desteptul
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.