Alte știri din fotbal
Varianta de rezervă a lui Becali nici n-a vrut să audă de FCSB: „Știe că nu sunt tipul care doar să execute”
0
„Bomber vero” » Salvatorul naționalei României s-ar putea numi... Pellegrini! Deja face senzație sub tricolor: „Atacant de careu, marfă rară”
1
România U19 - Ucraina U19, ultimul meci din cadrul Turneului de Elită
0
Negocieri-șoc în plin război » Federația Iraniană de Fotbal a contactat deja FRF
6
Știri din fotbal internațional
Gest fără precedent! Naționala visează la prima calificare la Campionatul Mondial, iar eroul este momit cu un apartament de lux
0
Fiica lui Ilary Blasi și Francesco Totti câștigă o avere la 19 ani din noua ei ocupație
0
Mercato problematic » Transferul care provoacă neînțelegeri între Chivu și șefi
0
Barajele decisive pentru Campionatul Mondial » Europa își află astăzi ultimele 4 reprezentante la turneul final
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Mircea Lucescu și-a luat adio de la națională, de pe patul de spital. ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Corect. Renuntarea la Jakolis este o greseala.
Si de nu mergeti la TAS gigistilor? Sa va faca dreptate!
Cred ca renuntarea la jakolis este o greseala
Enache si Ovidiu Popescu nu fac cat Jakolis dar asta e defectul la Steaua, joca favoriti si se pregateste o noua petarda Morutan un alt penibil. Gigi nu recunoaste cand greseste cu unele transferuri si insista pe ei doar fac un meci bun si ii vede cineva. Asa s-a pierdut campionatul. Enache e cel mai slab jucator vazut de mine vreodata si e titular. Dica o noua marioneta pacat de el.
iar s-a chinuit umflatul de craitoiu sa mai screme un articol denigrator la adresa FCSB
jakolis n-a primit multe sanse! eu cred ca nu are cum sa fie sub enache! poate nu e pe placul lui jiji, sau poate nu are impresarul potrivit, sau poate chiar e slab, desi repet nu cred ca poate fi mai slab decat enache! pacat, era un jucator care stia sa centreze, merita mai multe sanse! anyway succes Jakolis!
Administratorul Arenei Naționale către subalterni: - Cine joacă în seara asta? - Dinamo cu... - Ok, închideți inelele 2 și 3.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.