Alte știri din fotbal
Promovare istorică! Vor juca pentru prima dată în Liga 2
0
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu și-a anunțat planul pentru vara care bate la ușă: „Mondialul 2026?! Asta e prioritatea mea”
0
Andrei Rațiu a ratat la limită Europa, dar mai are o șansă
0
În 2025 juca în Liga Campionilor, acum a retrogradat în liga secundă din Spania
0
Decizia luată de Celta în privința lui Ionuț Radu » A jucat cu probleme musculare!
0
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
cred ca MITITELU se poate intoarce la meseria lui de baza;barman,ospatar sau sef de sala.
Interesant este unde va juca echipa...Severinul e ocupat de Pandurii, iar la Craiova nu-l sfatuiesc sa vina.
stati linistiti,nu va mai aprindeti...adevarul e undeva la mijloc...nici unul dintre ei nu e usa de biserica...se sfasie doi sacali unul pe altul iar altii stau la panda...Craiova e o "vaca de muls"...cei care pierd sant craiovenii...sufera si nu pot face nimic ...
Bre nea Mititelule, asa cum ti-am mai scris si aseara rupe pisica in doua! Da-i afara pe Piti ,Cristescu si toata clica lor vezi cu ce jucatori mai ramai si incearca sa te salvezi anul asta. Si daca retrogradezi tot e mai bine decat sa faci un pact cu Iuda! Nu cred ca esti atat de prost sa mai crezi intr-o impacare cu Piturca! Vezi ai grija si bagatorii de seama precum Cartu ,ei sunt niste centri de influenta care iti pot face mult rau! Curata-i pe toti ca la Nufarul!
Perfect!...Sa-l demita pe acest infractor de piturca. Respect, Mititelu!
Oameni fara Dumnezeu. Nu cred ca Mititelu este prost insa il costa naivitatea lui. Platea salari mult prea mari si NU TREBUIE SA TE BAZEZI NUMAI PE TINERI. Sunt destui jucatori buni care nu sunt scumpii si te pot mentine destul de sus. A fi campionul Romaniei nu trebuie sa fie un obiectiv. Ajungi sa joci afara si te bat toti apoi incep dramele la echipa. Toti rid si incepe circul. SA FIM SERIOSI,PITURCA VA FI EVITAT DE TOTI. CU ASA CARACTER NU AJUNGI DEPARTE. Mititelu este solutia nu hotul
nu cred ca piturca are bani sa tina craiova precis o vrea pentru fratii paunescu si cu aia e mai rau decît cu mititelu
cam cat de prost credeti ca e mititelu sai fure piturca echipa?? inca nu sau intalnit hotu si prostu ;)
Piturca- Mititelu 3-0. Dupa ce nu a reusit sa ii fure echipa ciobanului, a reusit sa fure alta echipa. Bravo Piti, joci tare de tot. Daca il da afara Mititelu..asta pleaca cu toti jucatorii. O sa fie un fel de Netoiu 2 care a mutat toata echipa la dinamo.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.