Alte știri din fotbal
România U17 a pierdut, dar s-a calificat la Campionatul Mondial!
0
Scor de neprezentare în România U21 - San Marino U21 » Show dinamovist la Târgoviște!
0
Adrian Mutu a văzut echipa de start și a făcut scandal: „Bagă-l, mă, și pe Dobre! Ceilalți să plece la echipa de club”
1
Slovacia - România, meciul consolării, cu Gane pe bancă » Echipele de start
24
Știri din fotbal internațional
Kosovo - Turcia, duel decisiv pentru calificarea la Cupa Mondială
0
Imagini dramatice! Selecționerul a leșinat imediat după decizia arbitrului, meci abandonat
0
A revenit în antrenorat la 78 de ani și a comentat situația lui Lucescu: „Să fiu sigur că nu mi se va întâmpla și mie”
0
Trădare la nivel înalt: schimbă după 20 de ani? » „Real Madrid ar fi încântată de alegerea lui Kylian Mbappe!”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton, fost șef de cabinet al lui Sorin Grindeanu, a fost reținut ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Rabdare
prostul nu e prost destul daca nu e si fudul
A fäcut deja pasul cel mai important.Le-a mai tras unora încă o țeapă.Restul pașilor acum chiar nu mai contează.Lucrurile vor intra intr--o normalitate.Sper să se fi învățat ceva și dinamo să redevină puternic pe plan fotbalistic.
Justitia din Romania este coautoare la tepele trase de dinamo prin neplata datoriilor catre oameni. 5 milioane de euro datorii sterse din pix. Voi v-ati pus vreo-data in pielea oamenilor care nu-si vor mai recupera niciodata banii? Rusine!
Deci e cert ca e in insolventa. Felicitari. Acum muta frf: sa ii trimita in b ca pe rapid!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.