Alte știri din fotbal
FRF a confirmat oficial când se dispută Supercupa României, Craiova - U Cluj
0
Daniel Pancu ia tare o vedetă a Rapidului: „Îl aduc la voi în studio, explică-ne!”
0
Nelu Varga dezvăluie cât vrea în schimbul transferului lui Lorenzo Biliboc: „Suntem la început de discuții”
0
Gigi Becali a numit Dinamo - FCSB „un meci de 10 milioane de euro”, dar realitatea e alta
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Noul Ferrari Luce, primul model full-electric din istoria mărcii italiene, a fost dezvăluit în prezența președintelui Italiei
1
Pep Guardiola, așa cum nu l-ai mai văzut » Fiica lui a postat imagini rare cu el din tinerețe: „Așa arăta? Incredibil!”
0
Ilie Dumitrescu i-a fost alături fiicei lui la ceremonia de absolvire a facultății: „Am trăit niște momente de nedescris”
1
Din cauza ei, nimeni nu s-a uitat pe teren la Roland Garros: a apărut într-o ținută provocatoare
0
Există 151 sporuri în sistemul bugetar, eliminăm 87 dintre acestea, susține ...
Libertatea
Sfârșit de eră: cel mai aglomerat aeroport din lume se închide definitiv ...
Adevărul
Antonio Colamonici, antrenorul de aur al României la Jocurile Olimpice, ...
GSP SPECIAL
Cine sunt românii care conduc filiala firmei americane ce a semnat un ...
Libertatea
In locutiuni, cuvintele isi pierd sensul initial :)
mea culpa :)))))
Plantele tale de la 10.000 de metri (la noi la Cluj metri, pe Magheru "metrii") trebuie sa fie superbe, cei de la Discovery ar fi in limba sa le filmeze ! Nu de altceva, dar inca n-a vazut nimeni plante in groapa Marianelor sau in general la o astfel de adancime . Este la fel de adevarat ca si afirmatia ca Dinamo ar avea mai mult de 1 % sanse sa castige campionatul in acest an. Dinamo Bucuresti nu Tirana .
Japita - Bucată de lemn sau de fier îndoit, aşezat deasupra proţapului şi formând scobitura în care se prinde jugul ...:))
Te contrazic aici . Nu era mai mare decat Indochina .
Bă țărane in 2 saptamini se deschide expozitia de poze magheru for u !! Stai linistit nu arat ca tine . Arat diferit . Dupa 3 generatii de bucuresteni care au trait in centrul centrului Capitalei Romane natura a hotarit sa aratam diferit total . Important e sa faci 2 dusuri pe zi . Iti va ajuta tenul . Apoi natura te va ajuta si mai mult daca o sa reusesti sa faci 10 minute cu masina pina la concertul cu red hot chilli pepers . Nu de alta dar parcurgind kilometrii in fiecare zi pe magheru ții se va schimba si postura . Vei merge mai drept si mai increzator pe tine . Eu am un mers perfect . In plus eu nu privesc in ochi pe nimeni . Cum sa ma compari pe mine cu tine un țăran cu ochii holbați!
METRII ,,,,, :))) de liniute !!! ALO ! Boiereeee metri se scrie cu un singur i !!!! chiar daca sunt 10.000 :))))))
bai japita ordinara tu spui de 3-4 luni ca vin pozele. si vin din penis. cat despre burti, daca iti spun ca nu-s burtos n-o sa ma crezi, desi ai avea motive s-o faci. iti amintesc totusi ca in poza cu tine pe care o tineai la avatar acum 2-3 luni aveai o burta cat china.
Dinamo are echipa buna ...surprinzator de buna
:)))))) plante la 10.000 de metri ? Esti vizionar sau doar ai exagerat ? . Boiere , si eu am mania acvariului de peste 30 de ani !!!!! Si MARIANELE este O GROAPA nu o STRAMTOARE , sefule !! :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.