Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, intervenție-șoc la miezul nopții » Anunță venirea iminentă la Rapidul și o ieșire dizgrațioasă: „Domnul Rahat m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
daca era mare, trebuia sa o dovedeasca in finala cupei...a avut toul mura-n gura: stadion, public si 2-0 la pauza. Ce vrei mai mult de atat? Dar Rednic, asa cum a facut-o cu lazio, Anderlecht sau benfica, a facut din nou praf o repriza decisiva. Iar in play-off, Rednic era singurul antrenor care mai jucase un astfel de sistem, dar asta nu s-a vazut, distrugand o gramada de meciuri cu tactica lui ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sigur, i-a predat o lectie de viata lui Lazar ca sa-i aduca pe Batarslovu si Korzog, 2 calamitati, dar venite pe filiera Luana. Bai, ma lasi?
Rednic e mult peste andone. Asa ca lazar lasane cu *** tale. Cu andona il aven pe lazar, cu Rednic am avut o echipa, un spirit o galerie. Acum nu ma mai duc la nivi un meci si nu sunt singurul. Andone nu ne aduce la stadion. Rednic venea la meciuri cand nu era antrenor si statea printre suporteri nu la loja.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ii ceri prea mult lui Lazar. La ce privire de blocnotes are, nu te astepta sa priceapa ceva vreodata!
Bai Lazare ne bucuram ca ti-ai revenit la 27 de ani.Rednic spre deosebire de Andone este un mare antrenor. Cu banii putini si cu limitari drastice a terminat pe 2 sezonul regulat.Voi daca nu se dau astia la o parte terminati pe 8.Rednic si-a facut echipa si pana si Gigi a recunoscut ca : Doar Rednic a fost mare anul asta.
Si culmea, Dinamo castiga o multime de meciuri fara super Lazar...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
....spune ---scuze
Cel mai bun fotbalist actual de la Dinamo nu a avut loc in echipa lui Rednic ...........no asta sune multe .
alone e cel mai bun antrenor din Romania si trebuie numit in functie pe viata la ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.