FOTBAL  »  Superliga  »  PROPUNERE

Un atacant din Liga 1, propus la FCSB și CFR Cluj: „Nu va mai rămâne acolo!”

Cephas Malele (27 de ani), atacantul lui FC Argeș, le este propus primelor două clasate din Liga 1, FCSB și CFR Cluj.
Cephas Malele (27 de ani), atacantul lui FC Argeș, le este propus primelor două clasate din Liga 1, FCSB și CFR Cluj.

Articol de GSP - Publicat luni, 01 martie 2021 22:29 / Actualizat luni, 01 martie 2021 22:58

Cephas Malele (27 de ani), atacantul lui FC Argeș, le este propus primelor două clasate din Liga 1, FCSB și CFR Cluj. 

Cephas Malele este unul dintre cei mai în formă fotbaliști din Liga 1. Vârful elvețian cu origini angoleze are 8 reușite stagionale și a atras deja atenția cluburilor importante. CS Universitatea Craiova vrea să îl transfere, ca înlocuitor pentru fragilul Elvir Koljic. Ioan Ovidiu Sabău (55 de ani) crede că Malele ar face față la FCSB sau CFR Cluj

Malele, propus la FCSB și CFR Cluj

„Eu zic ca e un jucător de FCSB, de CFR sau de alte echipe importante. Nu cred că va mai rămâne la FC Argeş, la ce a arătat până acum”, a spus Ovidiu Sabău, la Look Sport+. 

Daniel Stanciu, președintele lui U Cluj, a vorbit și el la superlativ despre Malele: „Poate să continue şi la FC Argeş, dar să vedem. Are un salariu măricel. A primit o ofertă şi mai bună acum, dar a demonstrat că merită. Mulţi de acolo îl privesc ca pe o afacere de viitor, plus că poate să îndeplinească obiectivele clubului”.

Un atacant din Liga 1, propus la FCSB și CFR Cluj: „Nu va mai rămâne acolo!”
Cephas Malele

Clasament Liga 1: 

Citește și alte știri despre fotbalul din Liga 1:

Ultimatum la Poli Iași! Ce se întâmplă dacă nu câștigă meciul cu FC Argeș

EXCLUSIV Momentul care l-a pus în încurcătură pe Marius Avram: „A ridicat mâinile ca de supunere: «Ai venit să mă faci, să mă furi!»”

Citește și:
Carmen Negoiță, complet goală la 43 de ani. „Nu trebuie să ne rușinăm de corpul nostru”
Liga 2
Carmen Negoiță, complet goală la 43 de ani. „Nu trebuie să ne rușinăm de corpul nostru”
Gigi Becali a dat afară 4 jucători de la FCSB! MM Stoica recunoaște: „Îmi pare rău că n-am prelungit”
Superliga
Gigi Becali a dat afară 4 jucători de la FCSB! MM Stoica recunoaște: „Îmi pare rău că n-am prelungit”
Compania Națională de Investiții explică de ce au fost sistate lucrările la Stadionul Dinamo: când va fi gata noua arenă din Ștefan cel Mare
Superliga
Compania Națională de Investiții explică de ce au fost sistate lucrările la Stadionul Dinamo: când va fi gata noua arenă din Ștefan cel Mare
Rapidistul Kader Keita a fost trimis în judecată pentru ucidere din culpă și părăsirea locului accidentului » Ce pedeapă riscă
Superliga
Rapidistul Kader Keita a fost trimis în judecată pentru ucidere din culpă și părăsirea locului accidentului » Ce pedeapă riscă
Schimbare la buletinul electronic după zeci de reclamații
Profit.ro
Schimbare la buletinul electronic după zeci de reclamații
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!

Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!


Comentarii (6)
utilizator șters
utilizator șters  •  02 Martie 2021, 08:11

Cine-i ăsta? A fost pe teren aseară?

gogoas
gogoas  •  02 Martie 2021, 05:39
Postat de Zoltan Pop pe 02 Martie 2021, 00:11

Care ***?? Cel de la Uta...Medias..sau Dinamo ..si lista e lunga ..vezi ca ziarele de specialitate au scris un articol cu arbitrii pro fcsb si cite 11 si goluri au fost furate de la CFR ..hai lasa tu victima ...ca apare imediat seful tau sa explice cum a fost blatul de ieri cu Botosaniul si restul cooperativei *** de becali!!!

Alt iredentist. Ba mie imi baneaza astia contul defonitiv din te miri ce ! Tu si ala de sub tine sunteti bine veniti la orice ora din zi so din noapte

2674698209236806
Zoltan Pop  •  02 Martie 2021, 00:11
Postat de utilizator șters pe 01 Martie 2021, 23:35

In poza de la inceput se vede o faza de penalty pentr cfr cluj.

Care ***?? Cel de la Uta...Medias..sau Dinamo ..si lista e lunga ..vezi ca ziarele de specialitate au scris un articol cu arbitrii pro fcsb si cite 11 si goluri au fost furate de la CFR ..hai lasa tu victima ...ca apare imediat seful tau sa explice cum a fost blatul de ieri cu Botosaniul si restul cooperativei *** de becali!!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Vezi toate comentariile (6)
Comentează