Alte știri din fotbal
Acuzații după CFR Cluj - U Cluj: „Kovacs duce mâna la buzunar și i-au zis de la VAR să nu-i dea!”
0
Ovidiu Bic numește cauzele eșecului din Gruia: „Trebuia să-i dea al doilea galben”
0
Cristiano Bergodi, după eșecul cu CFR Cluj: „Ăsta e principalul motiv pentru care am pierdut”
0
Camora, încrezător după victoria din derby: „Trebuie să aducem trofeul acasă”
0
Știri din fotbal internațional
Răzvan Lucescu a pierdut incredibil finala Cupei Greciei: PAOK, învinsă în prelungiri de OFI Creta
2
Arsenal - Newcastle 1-0 » „Tunarii” câștigă chinuit și revin pe 1 în Premier League: Arteta s-a descătușat
0
Răsturnare în Manchester City - Southampton, iată prima finalistă a Cupei Angliei!
0
Istorie în vecini! Ludogorets ratează titlul pentru prima oară după 14 ani
1
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
forta cfr cluj il admir pe dica,culio,deac,si kasaly casal te iubesc cfr!!!
Iubesc CFR Cluj Desi Tin Din Meciul Cu AS Roma Cu Ei Parca As Tine De O Viata.....Forza CFR Cluj Si Sa Aveti Bafta In Europa League....Mult Succes.....Benchea Iulian
si inca un amanunt..; Trica si antrenorul sant f f buni..!!
sincer, nu as mai vrea sa plece nici unul din cei importanti..!! avem nevoie de ei..!! stiu ca vom trece de primul tur si grupe, putem..!! FORTZA CFR
Trica este un jucator expirat.Ve-ti vedea ca readucerea lui se v-a dovedi o noua mare greseala a d-nului Muresan.Daca stergi banca de rezerve in campionatul Ciprului, te ceri frumos la pensie si vezi EUROPA LEAGUE la televizor.
Nu stiu de ce nici eu nu am incredere in antrenorul asta, mi se pare total lipsit de personalitate. Dar na, poate ma insel.. sper! E bine daca n sevand titularii, si abia astept sa-l revad la joc pe Trica! Forza CFR!!!
antrenorul nu are nici o problema, are o asezare tactica foarte bine si imi place ca face pressing in 5 oameni care putin il practica in romania, adevaru e ca nu el a gresit facand pasul inapoi si cu steaua si in alte meciuri care le-am avut jucatorii au fost doar coplesiti de adversari, daca vor invata tactica fff bine atunci o sa aiba din nou succese.
mie personal nu-mi place antrenorul, nu cred ca va reusi sa stea mai mult de 4-5 etape, din pacate riscam si europa in aceasta perioada
sa vina vitinha, care-i imprumutat la otopeni
Toti ale suporteri de la j..e..g"U"ri sa inceapa sa invete maghiara ca va vine un boss numit Zoltan Teszari, si sa terminat cu echipa PRMului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.