Alte știri din fotbal
Unde a strălucit fotbalistul ofertat de Becali: „Cel mai bun din campionat”
0
Cristian Neguț și-a găsit echipă, după dezastrul de la Hermannstadt: „Avem un acord”
0
Banii în 24h sau excluderea din cupele europene!
1
Alertă în „Ștefan cel Mare”! Constructorul stadionului Dinamo cere milioane de euro în plus și acuză CNI: „Sunt greșeli de proiectare”
0
Știri din fotbal internațional
Au parcurs jumătate din ocolul Pământului! » Care este naționala cu cele mai lungi deplasări la actualul Mondial
0
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Campion mondial, dus la urgențe! » Medicii i-au găsit probleme grave fostului coleg al lui Cristiano Ronaldo
0
Youri Tielemans a semnat cu Manchester United până în 2031
0
Lifestyle
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Vinicius s-a împăcat cu Virginia » Fotografia „interzisă” care i-a dat de gol
2
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din istoria fotbalului românesc nu a fost abandonată
11
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
Cod galben de ploi torențiale, vânt puternic, descărcări electrice și ...
Libertatea
Un om de mare caracter, Edi, cu atatea principii de viata ! S-a intors in locul unde a fost umilit acum doi ani... a uitat cum plangea pe la televizor cat a fost el de injosit :)))) sincer chiar il credeam si il admiram cand il vedeam cum vorbeste pe la TV de principii, si chiar m-am bucurat cand l-a refuzat pe Jiji ca nu se va umili precum ceilalti. probabil te umileai si la Jiji daca mai dadea ceva in plus. Se pare ca ciobanul nu minte intotdeauna la tv, mai da si adevaruri cand poveste de cum te plimbai pe la palat si era ca si semnata treaba :) De terfeleai si la ciobanas nu doar la Nelutu
Mare afacere : ăsta si cu Laurenția Reghekamf sunt mari antrenori în mintea lor ! Pretenții mari ....rezultate ( financiare când sunt dați afară pentru " rezultate " obținute ) nu au avut niciodata !
Cu lotul actual care este vai de viata lui si in ciuda tuturor ghinioanelor (accidentari, covid etc), Dan Petrescu ar fi ajuns in primavara europeana si ar fi castigat din nou campionatul. Nici un alt antrenor din lumea asta nu mai poate face acest lucru acum, cu lotul si problemele care sunt la CFR. Edi Iordanescu nu este un antrenor care sa castige campionate si care sa califice echipe in grupele europene, el e bun sa preaia echipe de mijlocul clasamentului si sa le faca sa joace mai frumos mentinand aceleasi rezultate. Fata de Mutu, oricum Edi e la ani lumina, dar tot nu e suficient nici pe departe pentru a avea pretentii la titlu sau grupe.
Ii dau 2 etape la CFR dupa care va fi concediat! Este mult prea Zlab! :)
Papa lapte EDI merita o noua lectie de la domn NELUTU... Abia astept sa-l dea afara :)))
FC Steaua nu exista. Exista CSA Steaua Bucuresti care avea o sectie de fotbal pe care a fost obligat sa o privatizeze(dea cadou) lui nea Viorel Paunescu, asa cum si Universitea Craiova a dat sectia de fotbal lui nea George Paunescu. Prin privatizare inteleg: vanzare/cedare lot de jucatori + loc in liga I, adica ceea ce a cumparat si Negoita de la Badea.
E bine ca Edi a ajuns la un acoed cu cfr si a lasat in urma ce s-a intamplat. Constientizeaza ca e o sansa pt el. De asemenea, in calitate de stelist, are ocazia sa invinga antistelistii fecesebisti din berceni, si sa le dea inca o palma pe langa decisiva din 15 februarie de la talpan :))))
Clauza, clauza cat e clauza ??
Edi credeam ca esti altfel decat majoritatea din fotbal.M-am inselat.Ai si uitat cum te-au aruncat dupa 3 meciuri,chiar daca ai castigat bani.Iti meriti soarta sau poate te bazezi pe banii care ii vei lua cand o sa te dea afara.
Clona e fcsb, infiintata in 2003 de un cioban veros.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.