Alte știri din fotbal
Rapid s-a grăbit și a anunțat transferul la ora 07:04
0
Darius Olaru a plecat să semneze cu noua echipă: „Am spus clar «da». Vreau să joc în Champions League”
4
Gabriel Tamaș a comparat Germania - Curacao 7-1 cu un meci rămas celebru pentru FCSB: „Păreau niște extratereștri!”
4
Unde va juca Georgi Milanov după despărțirea de Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Scenă neobișnuită la final! » Ce au făcut jucătorii germani și cei din Curacao
0
Motivul pentru care fanii Japoniei strâng gunoaiele după fiecare meci de la Campionatul Mondial
0
Selecționerul nemulțumit după primul meci la Campionatul Mondial: „Extrem de nedrept”
0
Cum arată cea mai veche paradă LGBTQ+ din lume: fără o Şoşoacă americană, dar cu oameni cai şi oameni televizoare, precum şi fani cu tricoul lui Messi
5
Lifestyle
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
6
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
3
De ce nu l-a anunțat Adrian Veștea pe Ilie Bolojan că urmează să fie ...
Libertatea
„Cușca” anti-drone ridicată de Rusia peste o uzină strategică nu a făcut ...
Adevărul
Ce legături are cu sportul Adrian Veștea, noul premier desemnat: s-a pozat ...
GSP SPECIAL
Traian Băsescu îl apără pe Nicușor Dan și atacă partidele, după desemnarea ...
Libertatea
De gustibus non est disputandum... Pactic nu exista nici un fel de ura, doar in mintile neterminatilor exista niste lozinci pe care nici macar ei nu le inteleg. Niciodata nu au existat conflicte intre ''U'' si CFR, multi jucatori ai Universitatii ajungand sa joace pentru CFR sai viceversa. Dr.Constantin Radulescu, fost ''U''-ist de marca, a ajuns sa dea numele stadionului din Gruia. Unul dintre golgeterii Romaniei a jucat pentru ambele formatii, aici referindu-ma la Mihai Adam. Exemplele pot continua... ''Ura'' aceasta despre care vorbiti nu exista, este doar manifestarea unor neterminati, sau veniti pe lume inainte de termen... Si aici ma refer la ambele tabere...
Aritmetica este devastator de simpla: franarii sunt muuult peste echipa fara nume din Bucuresti. Numarul titlurilor, punctele realizate in cupele europene nu mai lasa loc de nici o dezbatere... De departe, echipa din Gruia este mult peste echipa albanezului.
STEAUA/FCSB a eliminat ajax si a batut chelsea lazio,cfr a batut celtic lazio..deci nu merita comparatie ambele sunt #1
Nu exista echipa deceniului ci echipele deceniului CFR SI STEAUA/FCSB
Pai Dudelange a jucat anul adta acolo unde echipa fara nume nici nu poate visa. In grupe.
categoric in perioada 1907-1947 CFR/Ferar/Vasas/KVSC a fost peste CSA/Steaua/***/FC FCSB. O perioada de 40 de ani in care nu se poate contesta suprematia franelor. :)))))))))))))))))). Macar atunci nu existau decat *** din Cluj. Se pare ca dupa 2007 se intoarce epoca, cu noi coordonate, trofee castigate si rezultate in Europa. Matematic nu se pot contesta. Ce scuze are FC FCSB? Antrenorul patron, altfel om bun. Samariteanul fariseu.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
CFR este STEAUA fotbalului romanesc care straluceste in Europa. Lumina fotbalului romanesc. Respect Dan Petrescu si CFR Cluj.
Pt mulți din români,capitala e 0,voi ați distrus țara, sunteți un popor străin pe care noi nu il mai recunoastem,cei din Transilvania.
Pt mulți din români,capitala e 0,voi ați distrus țara, sunteți un popor străin pe care noi nu il mai recunoastem,cei din Transilvania.
Si sunt dinamovist din Cluj,mai lăsați poveștile cu furatul campionatelor,nu vorbiți voi din București,care ati distrus fotbalul, adevărul e in afară,si se vede,in competițiile europene
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.