Alte știri din fotbal
Dan Șucu, Mihai Rotaru, Mihai Stoica și Iuliu Mureșan au semnat o petiție și i-au trimis-o lui Nicușor Dan: „Nu are ce căuta în vestiar!”
0
Finanțare deblocată la clubul din România » S-au dat 1,2 milioane de euro
0
Muralul de 90 m2 cu Gheorghe Hagi și un mare rival, după ideea Ambasadei Columbiei, a fost inaugurat la Arena Națională
2
Etapa 16 din Liga 2 debutează astăzi cu Concordia - Chindia
0
Știri din fotbal internațional
Încă o provocare! Cristi Chivu, la ora duelului cu antrenorul pe care Inter l-a vrut înaintea lui
0
Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026
0
Cristiano Ronaldo se pregătește pentru „ziua de după” » Încă o investiție!
0
Anunțul momentului la Barcelona: „Nu voi fi ca Putin! Plec”
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Chivu, actorul total! Cum trăiește antrenorul lui Inter un meci pe „San ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Cum să regreți un *** ??? sau ești tot din tagma lor ???
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stai tu linistit ca daca Burleanu il vroia pe Dan Petrescu vorbea cu prietenul Dancu si se rezolva. Cei de la FRF si l-au dorit din prima clipa pe Mutu dar au mimat negocieri cu Razvan Lucescu si Dan Petrescu doar pentru a nu spune lumea ca nu au incercat aducerea unui antrenor cu experienta. Dupa experienta ratata cu Mirel Radoi, Burleanu si Stoichita nu puteau sa-l instaleze pe Adrian Mutu direct selectioner. De ce nu i-au contactat si pe altii, de exemplu Ladislau Boloni, Bergodi ( este strain dar cunoaste foarte bine fotbalul romanesc) sau Edi Iordanescu? Poate ca s-au temut ca unul dintre ei ar fi acceptat. Cat despre CFR, cat timp sunt Dancu si cu Rus la butoane, aceasta echipa nu va avea deloc de suferit.
tare ma tem ca o sa-l regretam pe Radoi ...
Nu trebuie sa va para rau ca Petrescu nu a acceptat oferta FRF !!!El este un antrenor primitiv din multe puncte de vedere.Viziunea lui despre fotbal este depasita. Este un antrenor conflictual si fara educatie. Un IPOCRIT.
Sa-ti dea Dumnezeu atat tie, cat si familiei tale pentru cinci generatii regimul de sclavie al Bursucului la CFR, intr-o municipalitate in care merita sa traiesti.
o sa comenteze de acum incolo. Va spune ca avem o grupa accesibila. Daca antrena el, ar fi fost o grupa infernala.
Hai serios?
O mizerie acest circ. Ca altfel nu poate fi, dexat CIRC! Petrescu a mers la doua capete: mergea prost cfr-ul pe final de an, se înțelegea cu Varga si era selectioner, i-a mers jucaria, doar nu era prost sa-si plateasca el clauza! Eu il inteleg, dar nu trebuia CIRCul asta! O sa se caiasca pt ca acum cfr-ul nu cred că va mai beneficia de nicio concesie din partea FRF, LPF si arbitrii. Daca nu intra cu peste 13 puncte peste FCSB, nu-i vad deloc bine!
Rusine Dan Petrescu.....ai ajuns sa faci sclavie la Cluuuuuj! Nationala este zero pt.tine.......pe viitor mai putine comentarii.....galgciosule.
Pai si sa plateasca el 400.000 euro clauza ca sa mearga la nationala? Tu ai plati?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.