Alte știri din fotbal
Sepsi, lovitură pe piața de transferuri: a prezentat fundașul cu un CV de invidiat
0
De ce se rupe jocul FCSB? Anatomia blocajului care a persistat și cu Farul
0
„Reveniți la FCSB?” » Toni Petrea a răspuns la GSP Live
0
Încearcă să-l convingă pe Constantin Budescu să revină în fotbal: „E o opțiune. Avem discuții”
1
Știri din fotbal internațional
Jefte Betancor a prins transferul la „echipa vieții lui”: „Sunt fericit să fiu acasă”
0
Diletta Leotta a „perturbat” antrenamentul lui Schalke
0
Portarul Norvegiei a prins un transfer impresionant după Campionatul Mondial
0
Giganții fotbalului, prezenți la înmormântarea lui Franco Baresi! Fețe nemaivăzute de microbiști de ceva vreme și-au făcut apariția
2
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
„Ucraina nu va intra NICIODATĂ în NATO!”, crede Valeri Zalujnîi și spune că ...
Libertatea
De ce Dunărea continuă să scadă, deși România nu a fost ferită de ploi. ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care Lidl le interzice angajaților să comande mașini ...
Libertatea
Stau si ma minunez ! NU EXISTA MECI dupa care 99,9% din declaratii in care antrenori, conducatori de cluburi, patroni sa nu se refere ca au fost "furati" de arbitraj. Mai recent pana si jucatori de la care am pretentii, au inceput sa se lamenteze ca arbitrajul este prea permisiv, etc.etc. Daca mai pui pe deasupra si emisiunile din studio (in special DIGI) in care 99% se discuta despre "erori"de arbitraj, iar despre fotbal nu se discuta mai nimic (mare dreptate i-am dat lui Balint pentru aceasta observatie), avem tabloul complet al fotbalului mioritic. Conducatorii fotbalului romanesc NU pun si NU vor sa puna piciorul in prag (!?), tuturor celor care invoca arbitrajul. Ai 90 minute de joc, DESCURCA-TE si arata ca esti mai bun ca adversarul. Ce e aia ca il contesti pe Hategan, il contesti pe Kovaci sau altul si altul. Ati mai auzit pe undeva asemenea practici? Nu mai e mult si vom bate arbitrii pe teren ca sa ne facem singuri dreptate? E inimaginabil ce se intampla ! Vinovatii principali FRF/LPF !De ce? Nu impun un regulament prin care sa se interzica orice referire la arbitraj din partea antrenorilor, stafului tehnic si mai nou, jucatorilor, la declaratiile televizate de dupa meci, aceasta pentru ca arbitrilor le este interzis sa intre in polemica si eventual sa se apere, motivandu-si decizia luata ! Mi se pare etic si corect ! Opinia publica poate emite pareri cum considera, la emisiuni TV, in mass-media !
Hotii fac scandal pt ca au fost arbitrari corect, ei sunt obisnuiti sa primeasca 11m la toate simularile.
Tupeu grotesc de cocalari, marele hot striga hotii. Arbitrajul a fost perfect, european. chefereaua are o trupa de balet de fluierasi ,toate titlurile luate de ei sunt manjite de necinste si blaturi ordinare.
Sunteti penibili cfr istilor !!! V-ati invatat cu arbitraje partinitoare si cand sunteti arbitrati corecti, vi se pare ca arbitrii au ceva cu voi ... SUNTETI PENIBILI CU ACESTE FAZE !!! daca nici cel mai bun arbitru din Romania nu este bun , atunci cine ????? aaaa,sunt buni acei arbitri mici, care tin cu voi si va da tot ce vreti voi ... Sa va fie rusine pt ce ati declarat in seara asta impotriva celui mai bun arbitru din Romania !!!
Sunt penibili. Cand nu primesc pomeni totul li se pare anormal. Acest club CFR si-a facut palmaresul numai prin frauda. Craiova nu a primit penalty ( meritat ) nici cu Sepsi si nici cu Botosani dar Craiova nu este o echipa agreata nici de patronul lui Digi care detine monopolul in Romania ( este ungur ) si nu a fost agreata nici de fosta securitate. Cand a-i arbitreaza Istvan Kovacks ( cu domiciliul in Cluj ) totul este in regula.
Nu mai bate frate campii ca arbitrajul a fost corect!Pana si la televiziunea voastra(LOOK SPORT)s-a ajuns la concluzia ca la niciuna dintre fazele incriminate ,cu nerusinare,de voi nu a fost penalti.
Prea mulți reeșapați în același timp pe teren la CFR: Chipciu, Hoban, Rondon, ... ce să mai spunem de Crăciunescu în studioul Digi, i se citea pe față că nici el nu credea în trânteala Chipciului... Prestație jalnică a ambelor echipe, fotbalul modest și scăpătat, demn de credința oamenilor în sâmbăta lui Lazăr...
Iedi plange ca nu se da penalty cand bate vantul in careu
Bancu l-a tras pe Chipciu de parul de pe mana!:)))))
Cand manca varza a la Cluj gatita de Kovacs se lingea pe degete baiatul acesta
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.