Comentarii (551)
risc_mix  •  13 Mai 2019, 10:20

Ca Duckadam. Patru la rând. Guinness Book scrie pe ei. Mă tem însă că o să-l depășească. Cât timp va rămâne nea gigi antrenor, va urma al 5-lea, al 6-lea,al 7-lea ș.a.m.d. loc 2. La rând

ucv1948  •  13 Mai 2019, 08:38

Bravo CFR ! *** fcsb !!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Marius Nica  •  13 Mai 2019, 08:38
Postat de andrei.f pe 13 Mai 2019, 07:12

Mascarada a luat sfarsit, urmeaza momentu adevarului, cupele europene. Cfr va fi eliminata de primul advesar intalnit, acolo nu va mai fi arbitrata de hotogani romani!

suferi, nu? Oricum, CFR, Otelul si Urziceni (2 deja disparute din peisaj ) au luat mai multe puncte in grupele UCL fata de "MAREA "fcsb. hahaha, a inceput hegemonia locului 2!

andrei.f  •  13 Mai 2019, 07:12

Mascarada a luat sfarsit, urmeaza momentu adevarului, cupele europene. Cfr va fi eliminata de primul advesar intalnit, acolo nu va mai fi arbitrata de hotogani romani!

Dimache Gelu  •  13 Mai 2019, 06:02
Postat de Coco Trusca pe 13 Mai 2019, 05:30

echipa celor trei consoane a batut din nou la puncte echipa celor patru consoane.

AMANDOUA SUNT CREATIILE UNOR SMENARI.. PUSI PE JAPCA SI CERTATI..CU..? BUNUL SIMT.. *** SI PASCANY..2.. ***..

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Coco Trusca  •  13 Mai 2019, 05:30
Postat de Dimache Gelu pe 13 Mai 2019, 03:45

EHIPA CELOR 4 CONSOANE..***.. AGAIN.. NE BUCURAM CA *** LE A SUFLAT TITLUL..DAR...FOTBALUL ADEVARAT E CEL CARE PIERDE...

echipa celor trei consoane a batut din nou la puncte echipa celor patru consoane.

Dimache Gelu  •  13 Mai 2019, 03:45

EHIPA CELOR 4 CONSOANE..***.. AGAIN.. NE BUCURAM CA *** LE A SUFLAT TITLUL..DAR...FOTBALUL ADEVARAT E CEL CARE PIERDE...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bogdany8  •  13 Mai 2019, 03:41
Postat de dinamo_fan pe 12 Mai 2019, 23:19

ar trebuie playoff de 4 echipe si sa joace fiecare cu fiecare de 4 ori. iar restul la retrogradare ca si asa de la locul 5 in jos sunt toate o apa si un pamant.

Defapt mai bine ne-ar trebui un campionat cum era inainte, de 18 echipe, iar ultimele 4 retrogradeaza, pentru tara si nivelul nostru, ala ar fi perfect.

fairplayromania  •  13 Mai 2019, 03:39

Felicitări lui nea Gigi si *** dînsului. O Românie feticita!!!! Mare tristeţe la Digi....

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Dimache Gelu  •  13 Mai 2019, 03:27
Postat de pe 01 Ianuarie 1970, 02:00

BINE MAH GARDULE CA ESTI MAI RAPID CA MINE..SI MELCUL..TZUSTI..:::))))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 56