Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Chivule mai are un pic și plânge: nu a dat penalty la Mutrita, nu da Craiovei niciun fault indiferent cat de tare intra cfr-istii, acum , când are ocazia sa de-a un penalty inexistent ridica ăla offside... Balaj șef la CCA vrem!
Ce tot analizeaza?! A fost offside clar! Bai astia de la VAR sint p3n1b1l1!
Tu si cand joaca KVSC cu CSU tot la FCSB si la Tavi iti sta mintiuta? :D
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
U de - Universitatea Craiova 0-2! V-am infipt-o iarasi!!
Frumos gol, la capătul a unei serii inerminabile de pase (DOAR Ivan nu a atins mingea!) a oltenilor. Din nou o conlucrare perfectă Mitrită - Bancu, șutul excelent al acestuia si promptitudinea lui Baiaram. Câteva observații: la assisturi, primele locuri în Superliga în actuala ediție de campionat le ocupă Mitriță (10) si Bancu (9), iar Baiaram este mai mic cu o săptămână decât "internaționalul Tavi Popescu" si este evaluat de "saitul german de specialitate" transfermarkt.ro la aproximativ un sfert din valoarea fecesebistului... Evident, aceste date statistice NU vi le oferă presa noastră sportivă ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Milogea te-a dat mititelu afară din curte ?!!
Da ce bă *** ești valetul lui Rotaru ?!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Știința are 1-0! Câștigăm azi!!
Sper că asta a fost "repriza proasta" ; fiindcă noi suntem învățați să jucăm doar o repriza, daca asta a fost "repriza buna", e de rău. Am avut un om în minus în Ivan, care e parcă băgat în teren sa fie făcut de râs cat de jos a ajuns; as fi zis și Baiaram,dar a dat gol așa că.. Crețu joaca bine pe atac dar a făcut câteva greșeli enorme pe apărare. Noroc că CFR nu mai e echipa aia pragmatică de odinioară, gen zero ocazi-un gol sau doua marcat; azi au o grămadă de ocazii dar-si sper sa fie la fel și după pauza-nu au inspirația de a înscrie. Iar Badelj și Popescu...jos pălăria până acum!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.