Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
„Nu l-aș fi numit pe Lucescu la națională din două motive” » Fostul mare internațional surprinde
0
DUR! Ionuț Lupescu i-a răspuns acum lui Burleanu: „Întrebarea mea pentru el este următoarea”
4
„De-asta m-am supărat atât de tare” » De pe patul de spital, Mircea Lucescu rememorează ce s-a întâmplat înainte și după leșin: „Gata, s-a terminat”
11
Știri din fotbal internațional
Atletico Madrid pregătește o ofertă uriașă pentru Julian Alvarez » Două cluburi imense stau la pândă
0
Nebunie în semifinala lui Cosmin Contra! Echipa lui a egalat în minutul 90+8 » Ce a urmat
0
El este favorit să o preia pe Tottenham » Cine îl poate antrena pe Radu Drăgușin, după demiterea lui Igor Tudor
0
Răsturnare! CAF cedează în scandalul de la Cupa Africii pe Națiuni
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
Eu zic una și tu înțelegi alta.Du-te de da cu capul într-un zid poate o să-ți revii
Am zis doar ca anul trecut CFR a avut golaveraj 51-16, iar FCSB 39-27.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cica Liga 1 Fcsb....si pe urma e vorba de Dan Petrescu...:)))))
Acuma nu este momentul sa plece. Clubul ii va aduce jucatori pt performanta. DP vrea prob sa antreneze in Europa.
Arabii nu fac platile in...euro!Acolo se discuta in dolari!
te roade ca de cfr nu intereseaza pe nimeni....o mizerie de club. adu-ne aminte cum a promovat din liga a 3-a
Liga1 FCSB și scrieți de CFR!Numai FCSB aveți în cap gazetari de 2 bani
CFR Cluj e un club serios, la fel Petrescu este o persoană și un antrenor serios. Eu știu ca exista o teama din partea ziaristilor ca în cazul în care rămâne Petrescu la Cluj, va lua din nou titlul, în dauna lui Gigi Becali sau Craiovei. Astfel, pun presiune pe Dan Petrescu sa plece unde sunt bani mai mulți. Va spun, Dan Petrescu rămâne, își face echipa în aceasta iarna pentru accederea în Champions League.
Cateodata banii nu conteaza atat de mult, cel putin nu lui Petrescu. Pentru el conteaza performata in Europa si accederea la o grupare europeana mai de anvergura, respectiv o echipa de Champions League. Petrescu a strans sufiecienti bani sa ii ajunga inca 10 vieti, pentru el conteaza acum ambitiile profesionale, mai ales ca unii colegi de-ai lui de la Chelsea s-au lansat in cariera de antrenor
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.