Alte știri din fotbal
Avem datele OFICIALE » Bugetul CSA Steaua în 2025: 94% bani publici! „Sistemul” costă de două ori cât sportivii + Fotbalul, cel mai mare consumator
6
„Arăta ca o focă” » Diana Șucu a dezvăluit jucătorul de la Rapid care l-a dezamăgit crunt pe patron: „N-a fost în stare să se miște”
0
Primele critici din partea Craiovei, după ce Mirel Rădoi a revenit la FCSB: „Vorbeai de Rotaru şi acum unde te duci?”
3
Primul rival care „i-a urat de bine” lui Mirel Rădoi după revenirea la FCSB: „Îi doresc să nu aibă succes”
0
Știri din fotbal internațional
Starul lui Bayern a părăsit terenul în lacrimi » Prezența la Campionatul Mondial, sub semnul întrebării
0
Echipa lui Drăgușin, direct în istoria neagră! Tottenham nu mai pățise asta niciodată
0
Hansi Flick, reacție după ce Barcelona a evitat înfrângerea la ultima fază: „Sunt mulțumit de rezultat, dar nu și de joc”
0
Igor Tudor, fără reacție după 4 eșecuri din tot atâtea meciuri pe banca lui Tottenham: „Nu am mai văzut așa ceva în cariera mea”
5
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Celulele adormite ale Iranului, gata de activare. Cum funcționează rețelele ...
Adevărul
Cine dă all-in pentru titlu? Avantajele și dezavantajele echipelor din ...
GSP SPECIAL
ULTIMA ORĂ: Escaladare majoră: Israel și Iran în pragul unui război total
Libertatea
Astia de la fcsb fac transferuri bune =))))))))
Cat de usor pot mistifica mintile slabe realutatea. In desteptaciunea ta, te-ai gandit vreo clipa ca aia pur si simplu nu au avut valoare de cfr?
Asta selecteaza cu calm nu Ia la gramada. Oricum sunt constient ca titlul se va disputa din nou intre craiova si cfr pina in ultima etapa ! Fcsb pe 3
Lui Petrescu ii trebuie fundas dar sa fie și golgheter, adică sa dea bine cu capul la cornere. Mai bine s-ar orienta pe un atacant sau mijlocaș care sa o bage în poarta
Vrei sa-ti dau exemplu de rateuri "marca CFR"? CFR a cam distrus absolut tot ce fost tanar din Romania. De la Horj, pana la Ionita si Costache si cel de la Medias. Ciubotariu mai nou. FCSB-ul n-a platit multi bani pe Petre si n-a venit din postura de titular si mare speranta. La Esbjerg scazuse, de aia l-au laut cu 350 dem ii. Cum iti explici ca niciun jucator pe care a platit Becali de la 1 milion in sus nu prea a plecat pe usa din dos?
Acum lotul FCSB e gaurit in fiecare compartiment, ii dai pe Vlad, Tanase, Man si Coman cu adevarat buni de o echipa. Si Cretu de rezerva la o echipa mare. Si mai au ei ceva tineri de la academie cu potential. Mai sunt si Oaida, Vana, poate si Miron si Cristea daca se ridica, jucatori decenti, dar nu chiar de FCSB (maxim la completat lotul). Poate doar Oaida. Nici Pantiru nu are tehnica necesara, va fi foarte greu sa o corecteze. DAR LASA-MA CU CFR-UL! Acum cativa ani avea lot mai bun, plus ca in cam toti ultimii ani FCSB-ul a avut lot mai bun. Pana acum.
Nu e rau, dar daca vrei in Europa trebuie sa aduci ceva peste. Decat Ben Youssef, si Miron si Cristea mai bine pentru ca sunt romani. A capatat experienta dar nu cred ca o sa rupa gura targului.
Si tu il vrei pe odeegard ! La vrut si dinamo dar a ajuns la real !
Daca era Danut in locul lui Bergodi, Craiova castiga campionatul anul trecut si acum juca in Europa League. Bine ca e Bergodi acolo, ca decat cu clona aia pesedista mai bine cu ungurii...
EU vad exact invers ! Dsn nu a bin la PR dar e foarte bub antrenor . Din pacate joaca prea mult teatru mai ales de pe banca . Dsn sr trebui sa conduca din tribuna
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.