Alte știri din fotbal
Au făcut „praf” și meciul FC Argeș - Rapid: VAR-ul a fost, din nou, degeaba » Verdictul specialistului: gol anulat greșit și penalty acordat eronat în prelungiri
0
Cristi Săpunaru a dat de pământ cu un conducător de la Rapid după ce echipa a ratat Europa: „A fost invizibil!”
0
Bogdan Andone a reacționat după FC Argeș - Rapid: „Nu vreau să vorbesc despre arbitraj!”
0
Calificativele după meciul nebun FC Argeș- Rapid 2-2 » Cine au fost premianții și corigenții
0
Știri din fotbal internațional
Arbitru exclus de la Cupa Mondială după o investigație pentru agresiune sexuală: „Am cooperat pe deplin cu ancheta poliției. Este păcat că FIFA a decis asta”
0
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
1
Mario Balotelli a renăscut în Dubai » Atacantul s-a cuplat cu regina podcasturilor!
0
Nicolae Stanciu a marcat un gol spectaculos în China, dar echipa sa a pierdut dramatic pe teren propriu
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
7
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
2
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Traian Băsescu, despre Ilie Bolojan: „Pentru mulți e un soi de Mesia”
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Dan Petrescu primește exact ceea ce merita. Echipa e pe primul loc datorită lui Sumudica. Petrescu încearcă să schimbe un sistem care juca fotbal. Vrea să se întoarcă la țurca lui penibilă.
Mioveni-cfr 0-1, gol din offside de 1 m a lui petrila si mioveni a avut un 11m clar in repriza a 2-a, in loc de 1-0 pt mioveni arbitriii au facut 1-0 pt cfr si nu singurul exemplu.
Bai Camora nu te mai da fotbalist , tu ești doar jucător , la voi fotbaliști sunt doar Dancu , Burleanu , Ioan Rus , arbitrii etc.
Dacă cu Șumudică jucau penibil , stau și mă gândesc ce joacă acum... adică , caut un adjectiv care să descrie ce joacă acum CFRul și chiar nu-l găsesc... pentru că ce juca CFRul cu Șumudică este MUUULT peste ce joacă acum.
stai tu linistit, grupul infractional politic bate orice, si varul
Scuza-ma dar cu Sumudica nu jucau fotbal. E adevarat ca au castigat dar au jucat penibil.
Nu stiu daca Alibec a fost de vina cu Rapid. Poate Omrani. CFR putea juca cu Alibec si Debeljuh varfuri, ci cu flankuri mai dinamice, adica Paun pe stanga si Costache pe dreapta, adica fara mainile moarte Chipciu si Deac. Si Bordeianu din primul minut.
Daca mai intra si VAR...pa...pa....ciuciu trofee....
Zi un meci din acest sezon in care CFR a castigat cu arbitrii, dar inainte sa imi zici, intereseaza-te de toate fazele din meci ca sa nu vorbesti pr-stii
Scenariul e tragic! Fara conducere si viziune constructiva , destinul mediocru e orizontul. Sa te intorci la Petrescu cand o duzina de antrenori referentiali si care pot fi contractati in acelasi salariu sunt la dispozitie duc la ideea de limitare caduca si facila. Au vrut sa arate ca Arpi e dus dar demonstratia e la ani lumina distanta!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.