Alte știri din fotbal
Calculele făcute de Ilie Dumitrescu în Superligă: „Le dau 90% șanse”
0
Ioan Andone dezvăluie unde a câștigat cei mai mulți bani: „Aproape ca în țările arabe” + „Iar asta nu am mai spus până acum”
0
Ilie Dumitrescu, val de critici după Csikszereda - FCSB » A avut un singur remarcat
1
Robert Ilyeș: „Asta e slăbiciunea FCSB-ului. I-am studiat și am lucrat două zile la antrenament”
0
Știri din fotbal internațional
Două dintr-un foc! Meciul care a decis primele retrogradate matematic din Serie A
0
Mirel Rădoi a pierdut și al doilea meci în Turcia!
22
Craioveanu, sunat de scouterii lui Sevilla FC! Se pregătește transferul internaționalului român: „Pas uriaș pentru el”
0
Marko Dugandzic va fi liber de contract din vară
0
Lifestyle
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
8
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
15
Andreea Hanca a atras toate privirile la Liga Liceelor » Motivul apariției neașteptate în Polivalentă
3
Jucătoarea de tenis care a pozat în Playboy divorțează după 16 ani: „Diferențe ireconciliabile”
10
Ștefan, bărbatul din Brașov care a murit acasă după ce s-a prezentat la UPU ...
Libertatea
Momente de groază într-un cimitir din Slovacia. Familia a auzit zgomote din ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Cum fac față vecinii bulgari la creșterile de prețuri după trecerea la ...
Libertatea
Bratu brambureste formula de start de la meci la meci, zici ca are meciuri de pregatire, nu de campionat.
Dinamo cea mai proasta aparare 10 goluri ...treceti la şotrom cu iosif
De unde Steaua prostea? Din capul tau sec?
Avem 7 puncte stranse norocos, dupa meciuri modeste, in care nu am dominat nici un adversar ! In seara asta am jucat ca o echipa de liga a doua, venita sa joace pe terenul capcaunului ! Bratu nu va reusi niciodata sa faca o aparare buna, pentru ca nu poate , nu stie ! Nu poti sa schimbi defensiva de la meci la meci, ai avut timp o vara intreaga sa stabilesti un bloc defensiv solid, atat cat se poate ! Nu poti, nu te pricepi, o sa stabilesti moi recorduri negative, daca nu ne lasi ! te lauzi ca marcam, dar asta este datorita celor doi mijlocasi care fac cate ceva...mai esti si conflictual, arogant si te certi cu jucatorii, iar pana sa incepi sa faci schimbari echipa nu luase nici un gol ! 10 goluri primite in cinci etape, de trei ori cate 3 ! Lasa-ne..nu a adus nici un plus, din contra, echipa e mai slaba ca niciodata ! Este slab, dar slab rau ! Lotul nu este atat de prost precum pare, are 7-8 jucatori buni chiar ! A transferat 3-4 fotbalisti dintre care doar unul joaca si a promovat niste copii fricosi..la stricat si pe pesic, care anul trecut a jucat bine ! Etapa viitoare DACA bate pe hermannstadt, o sa zica.. " usor usor, suntem pe drumul bun, ne-am revenit..apoi se duce la craiova si ia 4 de data asta..Demisia Bratu..sa reparam din timp cu altul, ca iar mergem in play out daca ramai !
ma confunzi cu ciorbaresele tale gen sadica si d-alde tine. ma ... pe jijel. tin cu echipa lui, dar nu-s de acord cu capul lui. Si nici cu laturile din al tau...
Vad ca D. Ciobotariu e dat si la titulari si la rezerve. Asa cum e si jurnalistul gsp bun de trecut si la incompetenti si la inculti.
Stai linistit, nu doar Dinamovistii se bucura cand pierdeti voi.. Toate astea tot din cauza voastra se intampla, cand reusiti vreo performanta, aruncati cu ironii si mistouri in stanga si-n dreapta, deci, primiti ce meritati.
Mevlija,Puljic,May,Gnohere, Nemec, sunt 5 fotbalisti peste tot ce este in Romania,pe posturile lor ! jucatori adusi de Rednic sau Andone, gratis,pe salarii mici, in perioada negoita ! Asta ca doar pe el il scoatem vinovat..nu sunt fan negoita,as vrea sa plece in seara asta si sa vina altul...dar cred ca bratu putea sa faca mai multe in perioada de transferuri si saaduca jucatori cu care sa lupte ptr un loc pe podium..dar sa multumit sa promoveze niste copii fricosi si sa transfere doua trei ciurucuri, ptr " marele"obiectiv, calificarea in play off ! va lua teapa, Dinamo nu poate prinde un loc in primele 6 la cum arata si mai ales cu bratu antrenor ! " usor , usor " Bratule..o sa intreci tot ce mai era de intrecut in recorduri negative
Campionii au revenit meritat pe primul loc în clasament.
Deci, cățeilor ne vedem joi pe site, va aștept sa țineți cu Haiduk, cu Rapid Viena, apoi sa țineți cu Viitorul, în concluzie cu toate adversarele Stelei. Atât v-a mai rămas.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.