Alte știri din fotbal
Ultrașii Farului, fără precedent la adresa lui Gică Popescu: „Acționar cu schimbul. Direcția pentru viitorul tău e una simplă”
0
Pancu i-a răspuns lui Varga, apoi s-a contrat în direct cu Dică: „Nu am venit de pe stradă!” / „Mă lași să termin?”
0
Reacția oltenilor când au aflat că vor fi arbitrați de Marcel Bîrsan la „finala” campionatului: „Am avut o reticență față de el”
2
Au furat startul! Prima echipă care și-a prezentat echipamentul pentru următorul sezon de Superligă » Schimbă sponsorul tehnic
1
Știri din fotbal internațional
Carlo Ancelotti a semnat contractul: înțelegere până în 2030
0
Campioana-revelație din Europa, învinsă la un scor neverosimil: 11 goluri, două cartonașe roșii și trei penalty-uri
0
După eventul lui Cristi Chivu, Mihai Stoica este convins: „Îi va fi foarte greu. Nu poate să facă asta”
0
Un an mai târziu, afirmația făcută de Adelina Chivu a devenit virală în Italia!
0
Lifestyle
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
13
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Look de aproape 30.000 de euro pentru Lamine Yamal. Cum a venit starul îmbrăcat la El Clasico
3
Olivia a furat toate privirile la Barcelona - Real Madrid și s-a dus glonț la Yamal!
1
Solar Impulse 2, avionul care a făcut înconjurul lumii doar cu energie ...
Libertatea
Cum a păcălit un colonel FSB „echipele morții” ale lui Putin, ascuns în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan, anunț despre legea salarizării: „Singura soluție este să ...
Libertatea
Ce noroc ca ne luam bataie si de la echipa secunda a clujului
Iar daca ia titlul, ce o sa mai zici !? Eu zic sa nu te grabesti, nici macar nu a inceput pleioful.
Oricum cfr nu are nici o sansa fiind o echipa ***, hodoroaga si impotenta. Este total lipsita de tonus si forta ca sa nu mai vorbim de lipsa de concentrate si prezenta acestui pseudo antrenor care a distrus tot ce a cladit Dan
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stropea daca nu stie cauta pe Goagal cu ghilimelele de rigoare.. ‘telujentu lu Gigi))
Dacă i baga pe ăștia 2 în echipa, pe Costache și omranii joaca în 9 nu în 11,pierd și cu dinamo
Esti slab tare si oarecum incult. Cuvantul FCSB este un acronim, asta inseamna ca este neutru. Sper ca stii ce inseamna ACRONIM
de cand ai fost regina balului, numai regi si regine ai in cap
Intrebare : cuvintul fcsb este de gen feminin sau masculin ? Ca sa stim sa-l acordăm cu predicatul si complementul ? Regele fcsb sau Regina fcsb ?
Normal, ăla cu fcsb a fost blat, iar acum se luptă ptr locul 2 cu Craiova. Traiască cfr campioana blaturilor si a arbitrilor omenosi ! Felicitări Becali ! Ai reusit.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.