Alte știri din fotbal
Ianis Hagi, înainte de ciocnirea cu Turcia: „Ne aflăm în fața istoriei!”
2
Sepsi a spulberat-o pe Bihor » Scor de neimaginat în Voluntari - Chindia: clasamentul din play-off
7
„Domnule Lucescu, sunt președintele lui Beșiktaș!” » Apelul care a șocat Turcia
3
Jurnal GSP. Drumul spre Mondial începe pe Podul Prieteniei! Pas cu pas, la ce să te aștepți pe ruta București - Istanbul: cratere la vecini, haos la vamă, migrene la intrarea în Turcia
0
Știri din fotbal internațional
Andrei Rațiu și ai lui au forțat în finalul disputei de pe „Camp Nou” » Portarul Barcelonei, desemnat MVP
1
Telstar - PSV: echipa lui Dennis Man poate deveni campioană în Olanda!
0
Căpitanul Senegalului, dispus să facă un gest pentru a calma scandalul declanșat
0
Director sportiv al lui Dortmund părăsește echipa
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
13
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
A fost Călin Georgescu agent al Securității? Stejărel Olaru: „S-a ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Scriitorii români, întrebați despre folosirea AI în literatură. „E ca și ...
Libertatea
În concluzie dinamovistii adevărați si'au arătat indignarea fata de tratamentul primit la Cluj. În schimb dinamovistii de rezultat sau eschivat concluzionând ca au câștigat un portar și un fundaș în timp ce erau cu gândul la meciul cu Clinceni.
Pai eu am alta viziune asupra problemei1Nu sunt "Aurist"ca mizeria voastra de galerie!Si respect legile!
Merg la mitingu' lu Sosoaca,dau cu petarde,sparg vitrine si dau foc la statii de troleu!
Vai de fundu tău,păi ai voștri ce-au jucat bă ?
de data asta nu a baut ,destul!:)))
Eu nu știu cum ar putea sa țină cineva cu o echipa ca asta a ***,sa câștige in halul asta , cu arbitrii sa tragă de timp și o nesimțire ***.Forza Craiova, Forza Fcsb sa termine pe *** astia
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cfr, o echipa ingrozitoare!
Craiova s-a sabotat singura ultimii doi ani. De cate ori au fost pe val l-au pus pe papură antrenor si ala a facut echipa praf.
Gooool spre disperarea fcsbistilor hahaha!
E cam mult sa-i numesti antrenori pe Edy sau Radoi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.