Alte știri din fotbal
Fostul jucător de la Galatasaray a pronunțat 3 nume „tricolore”: „Ei pot face diferența”
0
Adrian Mutu: „El a fost tehnic cât mine și Gică Hagi la un loc”
0
Prima reacție a lui Ionuț Radu după ce a aflat că va rata barajul cu Turcia: „Frustrarea ne va împinge în următoarele meciuri”
0
Arda Guler, absent de la antrenamentul lui Montella! Ultimele detalii de la baza Turciei: 3 jucători cu probleme, unul urmează să fie trimis acasă, altul e în mare pericol
0
Știri din fotbal internațional
Fiul lui Maradona a făcut complimentul suprem pentru un jucător de la Napoli: „Tata a fost Dumnezeu, el este Iisus”
1
Fotbalistul din Superliga a fost convocat de urgență la națională » Poate fi adversarul României
0
Rino Gattuso face show înaintea barajului: „Nu vreau să stresez jucătorii, încât să se simtă ca fugiți de-acasă!”
0
Unde se joacă Supercupa Angliei: clasicul Wembley a fost înlocuit, iar Federația a schimbat țara
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
20
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Scenariul negru privind Strâmtoarea Ormuz: „Dacă Rusia și China decid să ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
Cristian Tudor Popescu se ia de „românii trumpiți” și dă vina pe Donald ...
Libertatea
Liga a 3-a stelisti. Liga 1 FCSB-isti.
Praz in drob este ok.....dar brinză in drob cade mai greu.... ps. Ai vazut aseară ce joacă fcsb fără ajutorul arbitrului si al vitaminelor ? Liga 3 ? Fcsb1+fcsb2 = echipă beton.
nu mai au bani nici de pizza ,de Moet ,de unde!?
Si-au reintrat in rol arbitrii. Dupa ce ne-au macelarit in toamna, apoi ne-au lasat in pace pana la meciul cu Arges, dupa care au inceput iar cu golaneala. Ne-a facut praf 2 meciuri acum Barsan. Asa sa-i ajute Dumnezeu!
Mimaovismul este cel mai mare dușman al inteligenței
asa sunt peste noi ca sunt la 7 puncte in urma noastra si aproape ca nu mai conteaza la titlu. daca fac egal etapa viitoare(sanse uraise) si bnate Steaua,ne ducem la 9 puncte.
Pai da bă, or sa fie 2 de 11 metri , deci pui 2 de i .....:):)
De Paști pui praz în drob în loc de ceapă verde, Marcele?
Incredibil ce ușor primesc avertismente și roșii adversarii CFR-ului. În repriza a doua vine și penaltiul. Dinamovistii își merita soarta, prea ii ridicau in slavi pe clujeni!
si cand spuneam noi stelistii din liga 1 ca fura cfr voi spuneati ca nu-i asa. nu pe voi va dezavantajeaza si pe noi. ca voi si daca bateti astazi cfr tot retrogradati sunteti. dar pe noi ne-ar fii ajutat daca nu ar fii batut astazi cfr.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.