Alte știri din fotbal
Ultima notă primit de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Daniel Pancu și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj: „Mi se îndeplinesc toate condițiile în altă parte!”
2
Mario Tudose, întrerupt de Daniel Pancu la flash-interviu
0
Bogdan Andone se teme: „Vor pleca jucători, au oferte!”
0
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină: „Trebuie să mențină acea bulă, altfel riscă să nu vină în SUA”
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
Lpf musca atunci cand e vorba de Dinamo si miorlaie umil cand e vorba de gigi si clona lui caraghioasă fc5b! Romania stie asta dar mafiotii de la lpf isi fac in continuare de cap.
La riniști totul este o păcăleală: Nicu Badea îl păcălește pe Negoiță și il lasă să creadă că are palmaresul, Negoiță păcălește fiscul și fraudează procedura de insolvență, jucătorii păcălesc fotbalul, câțiva amețiți păcălesc deciziile LPF
Dinamo păcălește și fotbalul, dacă o tine așa Liga 2 scrie pe ei,sezonul trecut ia salvat Rednic.
chiar că ești surmenat,și încă rău de tot!
B-ul garantat 100% anul asta
Cei care dicteaza aceste suspendari,nu inteleg ca...DINAMO,este aerul,sufletul,viata noastra...
Ce prostie! Cum sa accepti suporterii adversi la tine in sector?! Hahahaaaaaaaa, vai de capul meu!
CFR oricum in meciurile importante jaoca in deplasare la Cluj... deci nu ii nici o pacaleala...
Penalti inventat,Dinamo a avut un penalti in prima repriza ,dar arbitrul sub orice valoare cu multe faulturi inventate in afara careului pentru CFR ,nu mai zic ca a fluierat cu întârziere așa zisul penalti!Jucau pana dimineața și se termina 0-0????
Justiția în România se opreste la calcaiele lui gigi ***! Apoi se înmoaie ca untul cand e sa sancționeze stupizenia numita fc5b. Log rusinea gigiste a României.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.