Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului! „Nebunie” la stadion. Informații și imagini de la reporterii GSP
32
Flavius Stoican s-a făcut de râs în conferință: „Au marcat două goluri etapa trecută, cu Gaz Metan Mediaș”
0
Bogdan Stelea are o preferată la titlu și acuză conducerea fotbalului românesc: „O să tot vedem Mondiale doar la televizor!”
0
„Coelho e ca o fată mare” » Campion de nota 10 la primul titlu al orașului Craiova, acum nerăbdător: „Vai de capul meu, ce emoții am!”. De ce îl numește așa pe portughez
1
Știri din fotbal internațional
Președintele a anunțat decizia înainte ca Inter să ridice trofeul: „Se va încheia un ciclu” » Ce spun veteranii din lot
0
Clubul dintr-un oraș cu 13.000 de locuitori a promovat pentru prima dată în Bundesliga! Bucurie imensă pe stadionul pe care încape toată populația
0
Inter s-a încurcat cu Verona, însă e sărbătoare la Milano » Cristi Chivu a primit trofeul pe San Siro
0
Casemiro, aplaudat la scenă deschisă după ultimul meci acasă pentru Manchester United: „Voi, suporterii, sunteți cel mai bun lucru!”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Insolventa este legala!
Corect este dinamo si Hermanstade nu au ce cauta in supermamaliga ca sunt in insolventa
Un blat vizibil cu ochiul liber, in sezon va iesise mai bine da de saptamana viitoare jucati cu FCSB
Si daca mimao juca in Anglia cam cum era?
Corect. Trebuia sa comenteze la acest meci de la Cluj numai despre descreieratul de Gigi și sa laude deșănțat clonafcsb!
Du-te băi la furat! Ce penalty visezi?? La orice prostioara toți țăranii vor penalty!?.... asa v-a învățat alde Kovacs cu penalty-uri pentru nimic! Dacă jucați în Anglia nu erați nici în liga a 5-a!.... Aici în România faceți pe balenele în ibric.
Cei de la prima sport sunt penibili rău de tot))) la faza cu fundașul ceferist care a căzut pe spate în duelul cu Selmani, cei de la prima spuneau că este fault în atac))))
Pentru tine este mai ușor să comentezi fără să citești articolul))) dacă l-ai citit.... este grav pentru tine))) ești doar..." funcțional "))
Nu am văzut reluări mai clare la hențul celor de la CFR))) să fie un model de furat cu VAR?))
Că ați scapat de al doilea pe penalty in min.90 nu se pune? N-a fost pentru voi? Alfel suna patrula unu…
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.