Alte știri din fotbal
Negocieri-șoc în plin război » Federația iraniană de Fotbal a contactat deja FRF
0
România U18 - Danemarca U18, la Clinceni, în calificările la Campionatul European: ambele au maximum de puncte
0
Elveția U20 - România U20, în Elite League » Ultimul meci din această primăvară pentru elevii lui Iencsi
0
Nelu Varga intervine din Africa: „Am virat toți banii, nu ne jucăm!” + Ce se întâmplă cu postul lui Marius Bilașco
3
Știri din fotbal internațional
Barajele decisive pentru Campionatul Mondial » Europa își află astăzi ultimele 4 reprezentante la turneul final
0
Selecționerul Spaniei îl provoacă pe Hansi Flick: „Risc și mai mulți jucători de la Barcelona!”
0
Rivalitatea dintre Cristiano Ronaldo și Lionel Messi s-a mutat pe piața transferurilor!
0
Selecționer dat afară la miezul nopții, cu 79 de zile înainte de Mondial!
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
O adolescentă de 16 ani, ucisă în plină stradă. Cinci tineri au fost ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Ok..0 puncte, candidate la titlu. Bun. Dar ce facem ca noi nu am avut macar o ocazie..asta e problema. Clinceniul a dat doua goluri craiovei,a dat si cfr-ului unul..3 goluri ! Noi nu am avut nici macar o ocazie.. candidatele astea la titlu a u invins greu clinceniul, chindia sau a u facut egal cu iasi..pe noi n e bat la misto..eu zic ceea ce vad, adevarul..nu ma feresc de cuvinte, ca vad rivalii sau sa nu facem pe plac gsp-ului.
comedie la telekom, fostul arbitru lazarescu si panduru spun ca a fost penalty, filip l-a lovit cu calcaiul in piept pe cestor...chestia e ca clujeanul se vaita ca a fost lovit in cap( spre ceafa)....:)
Daca nu revine Rednic suntem la garla
Cand se da penalty? Cand vrea gigi?
Uite, de aia vă urăsc toți, ați devenit vedete în ultimii 15 ani. Niște vedete contestate, dar plini de lovituri directe. :)) Taci, măcar. Nu te mai da mare pentru nimic! :))
pana la urma programul a fost cam nasol,am jucat in primele 3 etape cu campioana,cu castigatoare cupei si supercupei si cu locul 3,hai sa fim seriosi ne bateau si anu trecut cu tot cu rednic sau cu cine vreti voi la orice ora.Eu inclin sa cred ca neagoe trebuie sa revina daca nu are decat o luna pauza,decat alt antrenor alte schimbari de jucatori si etc.Ce daca se schimba antrenorul baga negoita bani sa cumpere jjucatori de valoare?pleaca niste gloabe vin alte gloabe
Prunea, lasă-ne, tată... ai pus Dinamo pe butuci cu toți desculții de jucatori și antrenori. Mai zi ceva de Rednic... nu e tot el vinovat?.... ZERO pe linie, Prunică. Ai negociat cu Grozavu, el e de Dinamo. Adu un fost campion ca antrenor, cum e Rednic. Adu antrenor de valoarea și plecați tu și Bălănescu. Și Negoiță! Cauți vinovați în altă parte, e ridicol.
gsp are orgasm.
Las' ca si cat ati furat voi pe altii de-a lungul a zeci de ani.... S-a intors roata. Cum se va intoarce si cu FCSB, Steaua sau ce dracu' o fi. Doua cluburi mizerabile nascute de regimul comunist direct in prima liga. Si jucatori luati cu japca. V-ati invatat prost. Si Dinamo si FCSB. Fite, pretentii. Campionate. Dar acum nu mai merge, tata. V-a tinut perioada de tranzitie la adapost, dupa perioada cand se spalau si furau bani in prostie din fotbal. Cat de cat corect si s-a terminat. In capitalism ai bani, joci. Nu ai, mori! Toate titlurile alea, toti fotbalistii furati de la echipe mici, ani cu regimul in spate. Se vede azi ca toata gloria voastra a fost construita pe un castel de carti de joc. Asa e cand nu esti corect, viata ti-o trage. Ca la anul sau in 50.
Nici macar nu a fost penalty sa va fie rusine
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.