Alte știri din fotbal
România U18 revine in extremis cu Danemarca, la Clinceni, și promovează în Liga A pentru calificarea la European!
1
Mirel Rădoi n-a ținut cont » Feblețea lui MM Stoica a dispărut de la FCSB!
0
Probleme! Corvinul Hunedoara nu poate debuta la Petroșani în viitorul sezon de Superliga
0
Elveția U20 - România U20, în Elite League » Dinamovistul Tarbă pasează decisiv pentru Jălade
1
Știri din fotbal internațional
Campioana lumii, zguduită de un scandal imens! Procurorii consideră că au suficiente dovezi
0
Fără Liga Campionilor, clubul din Premier League va trebui să-și vândă vedetele! Și antrenorul e în dubiu
0
S-a stins căpitanul marii echipe a Bulgariei de la World Cup '94
0
Julian Nagelsmann, la cuțite cu golgheterul Germaniei » A înfruntat un întreg stadion
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Eleva de 15 ani care a împrăștiat în 1987 bilețele cu „Jos Ceaușescu”: „Mi ...
Libertatea
Ultimul fluier pentru Il Luce. Mircea Lucescu se retrage de la națională de ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Ai bucurii de asasin de tinere, Te-ai nascut in Caracal? fc5bist parlit....
Bai gata frate cu astea " daca era rednic, cu el era mai bine, uite prunea neagoe " gata..e tarziu, iar echipa arata dezastruos...avem cel mai prost joc din istorie..trei etape, 0 puncte, 0 goluri..0 ocazii..si noi stam acum sa vorbim ca daca rednic, daca prunea...asta e echipa, cu astia defilam..sa privim prezentul, e totul praf. Mai suntem si furati ca fraierii..am ajuns o echipa mica furata de aia mari..nu vad nici o rezolvare,orice antrenor vine..nu avem echipa, sunt jucatori modesti de echipe mici. Rauta,bejan, moldoveanu, sorescu,ce am ajuns..mai bine ca a furat chivulete, altfel ii auzeam dupa meci " ne revenim, suntem pe drumul bun, ptr moral "
Doar atat le aproba Gigi sa titreze, se stie treaba asta!
Cu D mare, sau ți-e lene? Ia scrie tu: Dinamo București, echipa mea. :))
Bah frate , nici măcar o reluare nu s -a dat la posibilul henț in careul lui CFR din min 45,nici măcar pomeneala pe undeva prin presa,tv ,nimic ... presa lui peste prajit,ce sa mai vb de penalty-ul lui CFR , JALNIC ...aaa și comentatorul de la telekom praf și pulbere , ca de obicei , total pe lângă , chiar la gol cică penalty bara gol :))))
Sa le scrieti sa puna numele intreg.
Vorbesti prostii. Ai vazut reluarea? Nu aveai cum sa o vezi, pentru ca nu au vrut sa arate de aproape, asa cum nu au vrut la hentul CFR-ului in careu.
le confunzi,e invers,ala l-a lovit cu fata iin picior))))asta chiar pe bune cand apleci capul la nivelul ala e normal sa ti-o iei,marea problema e ca chivulete accepta sa dea penalty intr-o faza neclara, cu toate ca era plasat la cativa metri de faza,la semnalizarea tusierului care era la 25m))))
Se aude marsul funebru.. Drumul spre cimitir e scurt..
nu a fost penalti (nu l-a lovit, Cestor a facuti hent si a fost si in offside ) corect era rosu pentru ,,giurgiuvean,,! il astept pe mm pe fb ...hai puscarie mai zi ceva .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.