Comentarii (186)

Leo Dinu  •  02 Septembrie 2019, 21:21

Pe bune?!? Arbitrii, saracii, au ajuns victime?!? Nu pot decat sa-mi inchipui, cata mizerie umana trebuie sa aduni sa te victimizezi, cand tu hotarasti dupa bunul plac (sau alte interese…) campioane si cine retrogradeaza, cand le razi jucatorilor, antrenorilor, suporterilor in nas (imi vine in minte episodul golanesc in care Kovacs il improasca in fata pe fundasul Stoica cu spray-ul de trasat liniile pentru lovituri libere, chipurile fara sa vrea…), esti arogant si lipsit de scrupule… na mai pot continua, pentru ca ar deveni extrem de vulgar! O fi fotbalul nostru slab si corupt, dar arbitrajul este, de departe, veriga cea mai putreda!

icostin66  •  02 Septembrie 2019, 21:02
Postat de geogeo pe 02 Septembrie 2019, 20:50

In conceptia ta, toti cei care nu injura sau nu accepta sa fie injurati birjareste sunt ***. Atunci, prefer sa fiu ***.

O injuratura ramane o injuratura, este doar o expresie a frustrarii, atat... O injuratura nu omoara, nu produce daune de nici un fel... Nu vreau sa fac o apologie a injuraturii, dar nu noi am inventat-o... Se injura dintotdeauna, fie ca esti la New York sau la Tokyo. Difera doar ''savoarea'' expresiei, iar limba romana este dea dreptul fabuloasa in expresivitatea ei... Se face muuult prea mult caz pentru asta. Sa fie clar: nu l-a scuipat, nu l-a lovit... L-a injurat deoarece A GRESIT, arbitrul facand un lucru mult mai grav decat o injuratura: i-a furat munca, si-a batut nonsalant joc de sudoarea depusa de jucatori pe teren... Ce este mai grav: hotia sau injuratul?! Eu prefer sa fiu injurat, poate inteleg, dar daca ma furi sau iti bati joc de munca mea, esti terminat...

Adi Adi  •  02 Septembrie 2019, 21:25

Nu le este rusine arbitrilor astia de la baschet sa se vaite?Lor si aia din studio ce au adus fotbalul romanesc unde este.Nu tu lupta nu tu nimic orice atingere e fault absolut penibil.Doamne sfinte ce penaltyuri au primit astra si fcsb etapa asta.Nu inteleg de ce vrea burleanu echipe feminine cand le avem deja.

flipkens  •  02 Septembrie 2019, 22:25

Scrieti mai de blatul de aseară, nu tot de Dan Petrescu!

Dorin Dorin  •  02 Septembrie 2019, 21:21

sa gasit cine sa comenteze mm care nu injura bate oameni pe stadion si vochin omul de curte al fcsb-ului

mosierul  •  02 Septembrie 2019, 20:16

...de fapt toată această mascarada e gândită a lovi în CFR Cluj... dacă Petrescu ar fi fost antrenorul fcsb-ului , nu ar fi fost nici o problema cu , comportamentul lui...!!!

blatistu49  •  02 Septembrie 2019, 20:23

Multumimi CRAITOIUL e esti de a dreptul penibil impreuna cu COLTESCU si Bricheta niste specii ca tine

mosierul  •  02 Septembrie 2019, 22:47

... schimbați titlul ,domnilor...coalitie FORMIDABILA anti CFR Cluj...cred și eu că v-ați pierdut răbdarea cu aceasta echipă din CLUJ !!! Când alții nu pot, trebuie ajutați prin orice mijloace....

Paul Axinte  •  02 Septembrie 2019, 22:36

De ce nu scrieti nimic despre asa-zisul meci de fotbal de aseara dintre Fcsb si Viitorul de exemplu ????

icostin66  •  02 Septembrie 2019, 20:51

''Parca nu esti prost destul daca nu esti si fudul...''.... O veche vorba romaneasca, care vine ca o manusa la ''protestul'' fluierasilor... Vor putea emite pretentii in momentul in care profesionalismul lor va fi desavarsit, cand deciziile lor vor fi de neatacat, cand conduita lor va fi exemplara. Deocamdata, vedem etapa de etapa cum acestia influenteaza rezultatele de pe teren... Situatie in care ar fi cazul sa-si vada de problemele lor, fiindca au destule... Se adevereste inca o data ca franarii deranjeaza... Nu pot fi batuti decat asa, cel putin deocamdata...

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 19