Alte știri din fotbal
Rapidistul Filip Stojilkovic: „E frustrant! Nu ne simțim bine”
0
Legenda lui Dinamo a „uitat” de Zeljko Kopic: „Mi-a plăcut până când am aflat mai multe lucruri”
0
Alex Dobre a comentat gestul lui Daniel Pancu care i-a adus cartonașul roșu: „Ne inspiră”
0
„Pentru Andrei Nicolescu” » Rebelul Karamoko a stârnit zâmbete după reușita din Giulești: „Toată lumea știe”
0
Știri din fotbal internațional
Rațiu și Rayo, învinși din 2 penalty-uri » Oaspeții contestă arbitrajul
0
Sorescu l-a salvat pe Rădoi în prima etapă cu o execuție în stilul lui Cristiano Ronaldo
6
Nou-venitul la Inter i-a adus victoria lui Cristi Chivu în ultimul amical al verii
0
Debut de coșmar pentru Kevin Ciubotaru la noua echipă
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
„Cel mai periculos om” din Germania este pe cale să obțină un scor istoric ...
Libertatea
Care sunt șansele ca R. Moldova să renunțe la independență pentru a intra ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Motorina standard se ieftinește cu 68 de bani pe litru de la ora 24.00, în ...
Libertatea
Ce legatura are Camera Derutatilor cu presedintele? Sau votam si presedintii camerelor si nu am vazut eu? Si din ce retin nu se face referendum pentru tiganiile lor.
Nici Basescu nu ma reprezinta. Si nu mai reprezinta pe aproape 7.5 milioane de locuitori. Si cu toate astea, tot e presedinte. A reprezentat vreodata Basescu pe cineva? Acel individ care se lauda cum facea el bisnita cu blugi si dadea cu palma in podea. Precizez ca se lauda din postura de presedinte, unde conduita diplomatica este prevazuta si-n Constitutie.
Ma sperii...te reprezinta Base o-O?
De acord cu tine! Exact asta e "ship of fools".
Vezi de treaba. Erau nevoiti sa vina si sustinatorii lui Base, adica probabil daca suntem indulgenti, un 5.5 milioane (cati l-au votat).
Pai prin aceleasi mijloace si pe baza aceleiasi legi l-au suspendat si pe Nastase din fruntea camerei deputatilor. Legile nu au coerenta, pentru ca oricine vine la putere le schimba dupa bunul plac.
Te reprezinta Antonescu?
In fine...eu nu vrea sa te conving de absolut nimic. Eu traiesc in Europa de Vest de multi ani, si stiu ce-i aia o democratie. Ce s-a intamplat in Romania, n-are nimic de a face cu democratia....ba mai mult, seama cu un spital de nebuni pe apa, o gaura mare la pupa, si pe catarg stau toti agatati strigand "Am invins!"
Nu, are legatura cu "depolitizarea". Adica oamenii lor in toate functiile.
Fara prag veneau putini. Nu se mobiliza nimeni pentru un meci castigat din start.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.