Alte știri din fotbal
„Clona” patronului din Superliga a apărut la gală și i-a luat pe toți prin surprindere: „Eu sunt fratele mai mare. E an de titlu la noi!”
0
UEFAntasticul a numit favorita la titlu în Superliga, după 19 etape jucate: „Ea e, dar îi mai trebuie 4 transferuri”
0
Victor Angelescu, după remiza de la Botoșani: „Măcar două transferuri”
1
Panduru a oferit reacția serii, în direct, după ratarea frapantă a lui Petrila
0
Știri din fotbal internațional
Îi oferă 1,5 milioane de euro pentru a rupe tăcerea despre divorțul anului în sport
0
Liga Campionilor revine astăzi și promite spectacol » Toate rezultatele zilei + clasamentul actualizat al grupei
0
Afacere imorală? Actorul Ryan Reynolds e în centrul atenției, după ce și-a vândut clubul de fotbal unui gigant
1
Inter - Liverpool, meciul zilei în Liga Campionilor » Cum vor să abordeze duelul Cristi Chivu și Arne Slot
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
De ce noul primar al Bucureștiului, Ciprian Ciucu, nu se înțelege cu ...
Libertatea
Cum s-a produs tragedia din Tenerife în care doi români au murit: zona era ...
Adevărul
Mihai Neșu, interviu de pe terenul de fotbal pe care l-a construit: „Dacă ...
GSP SPECIAL
Ce a pățit „justițiarul de Cluj” după ce le-a cerut românilor să iasă în ...
Libertatea
Scuze, e gresit adrisantul dar cugetarea e corecta :)))
Barbate ai greșit “ adrisantul “ am eu “ aroma “ de GG-ist ?
Serios ? Dar coincidenta ? Ce facem cu ea ?
Ma uit la voi si ma gandesc ce greu e totusi sa fii gigist. Sa faci parte din gasca celor mai penibili suporteri de fotbal din tara, sa vezi blaturi la toate celelalte echipe care de fapt nu exista si sa nu vezi cum castiga echipa ta toate meciurile prin omenii. Si sa fi umilit an de an vazand cum altii joaca cu titlul masa. E greu sa fii gigist.
Lasă-l pe nea Vasile ca a greșit recipientul din care consuma .
Vai domne la ce nivel ați ajuns . Apropo f.c.Argeș ăștia nu sunt vechi voștri prieteni când și-au dat doua autogoluri intr-un meci și doua penalty-uri ca sa fie siguri ca nu pierdeți , hm ?!?
Doamne, ce m-ai speriat! Am crezut că a coborât un Înger înainte de termenul limită. :))
Nea Vasile, vad ca nici dumitale nu te poti uita la simulacru' asta de meci !? ;) Nu de alta, da' esti mai atent la ce scriu hatterii pe gsp decat la TV-ul tau 4k ...
Ardentul public din Gruia își poartă entuziast favoriții spre un nou titlu de campioni... Echipa face jocul obișnuit, scânteietor, pledoarie pentru fotbalul spectacol. Hai băi că am glumit (Cel mai entuziast este comentatorul Mădălin Negoiță, dar și el este ceferist doar de complezență, tot f sb scrie pe el).
Miguel a ajutat toată liga întâi. Noi, dinamoviștii, îi mulțumim pentru imparțialitate, echitate și respect reciproc. :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.