Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Momentul în care două avioane de luptă, de 67 de milioane de dolari ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Donald Trump amenință că „nu va mai rămâne nimic” din Iran, dacă nu ...
Libertatea
Fara grupele europe league (ca de champions nici nu se pune problema) *** se desfiinteaza la anul,si in grupe nu vad cum ar putea intra,deci sunt ca si desfiintati
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu, dar m-ai vazut pe mine ca ma laud cu asta ?
Ok,in mod analog,faptul ca acum 1 0ra faci ce spune bekali era,provizoriu,pe locul 1.,era cumva meritul tau??
Umilinta ? Copile , nu stii ce vorbesti ! Poate esti adult dar ai ramas cu mintea din copilarie :) Daca Cfr castiga titlul anul asta care e meritul tau ? Sau care e vina ta daca il pierd ?
Arbitru penibil!!!Paun loveste adversarul in margine intentionat Nu da galben!Deac il calca pe Un jucator prin min 15 nimic!!!Mi-e sila de cate ori e iertat jucatorul asta batran si lent Deac.si in meciul cu fcsb trebuia eliminat pana la pauza!!!Rusine arbitrii *** ce sunteti!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cine e pe primul loc, cine e pe primul loc!? :-)))) Felicitări celor de pe primul loc! :-))))
*aduca
Angheluta sufera teribil. In calitate de comentator ai o obligatie morala sa fii impartial, echidistant. Acest individ nu are etica, e total dezagreabil, si foarte nepriceput in aceasta meserie. A ajuns si digi vai steaua ei daca nu sunt in stare sa aduc un crainic decent
Niște impostori!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.