Alte știri din fotbal
Noul transfer al lui Dinamo, primul interviu după ce a bătut palma cu Nicolescu: „Îmi pierdusem entuziasmul, simțeam că stagnez!” » Ce spune despre Kopic și cum s-a realizat mutarea
0
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
1
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Știri din fotbal internațional
„Incredibil” » Cei mai buni jucători de la Aston Villa, reacții după trofeul așteptat patru decenii: „I-am pedepsit! Vom rămâne în istorie”
0
Panduru i-a demolat, după finala Europa League: „Niște amatori! De mult n-am văzut așa ceva”
0
Triumful lui Aston Villa din Europa League schimbă calculele în Premier League » Cum se poate califica locul 6 în Liga Campionilor
0
Mister Europa League! Unai Emery a rescris istoria după trofeul de la Istanbul
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Șantierele din București blochează traficul și enervează șoferii. Cum arată ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
He,he,he!
Hai las-o jos ca macane. Sa te scoata o echipa plina de jucatori amatori care s-au invoit de la servici ca sa bata CFR-ul tur-retur, este conform presei sportive din Romania, cea mai mare umilinta istorica inregistrata vreodata de vreo echipa de la noi. 8pt zidari, bucatari, covrigari si stilisti aveau aia de la Dudelungi in echipa atunci.
Nu te subestimam, stai liniștit! :-))))
Cum sa nu fie umilinta inumana :))) daca echipa castigatoare a tras un sut pe poarta si nu a fost sutul de la gol ? :)))
dacă nu ți-l vezi, mai dă jos din burtă :)))
CFR au scris astăzi o pagina frumoasa in istoria fotbalului românesc :-))) apoi au tiparit-o pe hârtie moale și au folosit in mod corespunzător partea despre FC fcsb :-))))
Penibili toți inutilii fata echipe care sa conteze care se înghesuie sa atace Steaua pentru ca este unica echipa care contează! In rest nimic, foști actuali sau viitori insolvenți, smecheri, profitori părți ale unui sistem defect card a dus la ruina fotbalului! Cu astfel de campioane rușinoase in ultimii 5 ani de cooperative de play-off, naționala a ajuns la periferie, in lumea a cincea a fotbalului. Dar ce sa aștepți de la un fotbal bolnav revenit la perioada stalinistă cu echipe militare și echipe de partid și de stat, cu profitori, aranjori și prea mulți smecheri!
acelasi scor ca la noi in portugalia dar unde e capul ***?sau titlul?***?hahaha
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Numărul indivizilor *** în viață este mereu și în mod inevitabil subestimat de toată lumea!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
acelasi scor ca la noi in portugalia dar unde e capul?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.