Comentarii (617)
4_ani_locul_2
4_ani_locul_2  •  14 Iunie 2020, 22:02

Cfr castiga la mustața cu un autogol buhahahahaha ...ce ma bucur

gata_cu_fecesebeala
gata_cu_fecesebeala  •  14 Iunie 2020, 21:59

Gata cu fecesebeala și anul ăsta. Iar I-au umilit clujenii. :)))

catalynn
catalynn  •  14 Iunie 2020, 20:44

Am și uitat de meci, noroc ca băieții de la SL făceau mișto și mi-am amintit :-))) Văd ca scorul e cel firesc, mai respira mioarelor forumului!? Alea care sărbătoreau ieri, știind ca vor fi triste astăzi! :-)))))

rocky2
rocky2  •  14 Iunie 2020, 18:58
Postat de davveire pe 14 Iunie 2020, 17:47

Cică gnohere este absent , pai daca nu mai este jucătorul Stelei cum e absent , contract reziliat !

Care steaua prostălăule? Bizonul nu a jucat decat la consoanele gigiste lipsite de sens, acolo unde nu a casigat nici macar un singur trofeu!

robotman
robotman  •  14 Iunie 2020, 18:44

poison,repet,cum te prind cum sterg cu tine pe jos si cu ce ai scris acolo. frumos si elegant.

vaisotan_machine
vaisotan_machine  •  14 Iunie 2020, 11:16

Voi realizați că Steaua din Liga 1 trece prin cele mai crunte și inumane umilințe posibile din cauza CFR-ului și că riscăm chiar falimentul dacă nici anul acesta nu prindem grupele EL (și nu avem cum să le prindem fiindcă lotul e slab). Deci Steaua din Liga 1 e ca și falimentata. Iar CFR Cluj a contribuit enorm la asta. Incredibil!

johnwick_chapter3
johnwick_chapter3  •  14 Iunie 2020, 22:13

alt meci din seria prost să fii, noroc să ai. oricum, s-a văzut că Steaua știe fotbal, iar kvsc are doar niște băbăciuni care dau în minge. e clar că kvsc, pe lângă că e terminat financiar (-25 mil.) e terminat și fotbalitic. Arla, cel mai bun portar din campionat, du-te la o echipă care joacă fotbal.

suprastark
suprastark  •  14 Iunie 2020, 22:06
Postat de 4_ani_locul_2 pe 14 Iunie 2020, 22:02

Cfr castiga la mustața cu un autogol buhahahahaha ...ce ma bucur

Umilinta totala. Sincer, intre un 5-0 cum obisnuieste FC Fcsb sa incaseze si o victorie la limita cu un autogol. Azi, prefer a doua varianta =)) FC Impotenta 2003 SA si-a dat gol singura pentru ca... merita. Pentru rusinile pe care le-a adus tarii noastre sper sa se desfiinteze.

farasportincazarma
farasportincazarma  •  14 Iunie 2020, 22:03

Când nu e cooperativa sau arbitrul amic vine bafta incredibila a unei echipe de toată rușinea! Un șut pe poarta acasă, tras de timp, antijoc. Un club făcut după chipul lui arpi bacsi ,un antrenor bufon și fricos, o echipa urâta! Campioana unui fotbal ruinat de cooperative, aranjamente și arbitrii smecheri!

flojo
flojo  •  14 Iunie 2020, 22:02

Ole, ole, mulțumim Ovidiule!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 62