Alte știri din fotbal
Calcule la titlu: Universitatea Craiova are o mână pe trofeu » Poate sărbători eventul pe teren propriu
0
În memoria fiului său, Alexandru, decedat anul trecut, Ionel Ganea organizează încă un meci caritabil
0
Tensiuni imense în vârful arbitrajului românesc! Istvan „Big Brother” Kovacs și caracatița „Grupului de la Satu Mare”
4
Raul Rusescu, pronostic tare pentru lupta la titlu: „Cea mai importantă săptămână din ultimii 35 de ani”
0
Știri din fotbal internațional
Omul de bază din poarta lui Arsenal, înainte de semifinala din Liga Campionilor: „Mă pregătesc de 14 ani pentru această provocare”
0
Simeone, înainte de semifinala cu Arsenal: „Totul se câștigă prin muncă!”
1
Hansi Flick și-a propus să-l transfere la Barcelona din vară
0
Guardiola a pus ochii pe puștiul-minune din Premier League
0
Lifestyle
Diana Munteanu are un fotbalist favorit la CM: „Dacă m-ar da o tură cu trotineta nu mi-ar părea rău”
14
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
6
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
PSD a legitimat fascismul prin alianța cu AUR la moțiunea de cenzură, spune ...
Libertatea
Descoperire uimitoare în medicină: doar trei oameni au această grupă de ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Avocatul Cuculis, noi dezvăluiri în dosarul crimelor de la Spitalul ...
Libertatea
Bîrligea zici ca-i Tavi2 la interviu!:)))
5000 de dinamovisti si cativa csa-isti. cum a fost Real cu Steaua ani in urma. totusi suporterii Realului au fost mai multi. Stelistii, vreo 24.000.
Nu muri magare ca-ti dau fan cu floare!
Cum o fi, cum n-o fi, un lucru e cert: noi nu vom purta pelerine DDB … ca alții! :-)))
Cadou pt . ......! Coman de când joaca fotbal tot în partea aceea ( dreapta portarului )bate loviturile din poziția respectiva ! Ce profesioniști sunteți voi ca nu știați!? ( chiar dacă are execuții bune ) . Acesta este cadoul !
gsp are un video unde sectoare intregi se bucura la golul Stelei alaturi de peluza Nord. dam cuvantul contestatarilor. sa ne explice ei cum Steua are atati suporteri. si acasa si in deplasare
Da mă Gabriel Duck, dacă tu așa zici … :-)))
Pai sunteți acum exact ce ati fost de la început: FC fcsb! Dorința ti-a fost îndeplinită! :-))) Acum urmează cea despre ne-a jjijji! :-))) O sa fii la fel de fericit! :-)))
mai frate, cum sa privesti la o clona?
Sufera cu decenta ma silvica, ma invingatorule :)) Si azi ai invins cum o tot faci de 7 ani :)) Asa ceva... :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.